Glas Trösch stawia na IFS Applications

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Glas Trösch, działający na skalę europejską szwedzki producent i przetwórca szkła, zadecydowała o wdrożeniu systemu ERP  IFS Applications.

 
Rozwiązanie firmy IFS zostanie wdrożone w kilku zakładach produkcyjnych firmy Glas Trösch. Zastosowane oprogramowanie zmapuje centralne procesy biznesowe firmy, umożliwiając jej osiągnięcie płynnego obiegu informacji, uproszczenie procesów, skrócenie czasów reakcji, korzystanie z bieżących danych z zakresu wydajności prowadzonych działań oraz zwiększenie przejrzystości.
Firma IFS w pełni rozumie naturę i specyficzne wymagania naszej branży — powiedział Roland Lenz, kierownik ds. IT w firmie Glas Trösch. System IFS Applications spełnia nasze obecne wymagania, a jego wysoka funkcjonalność przekłada się na możliwości adaptacyjne odpowiadające planowanemu rozwojowi firmy.
Firma Glas Trösch to kolejny szwedzki lider, który dołącza do naszej rosnącej bazy klientów — mówi Peter Höhne, wiceprezes IFS Central Europe. Decyzja firmy Glas Trösch o wyborze rozwiązania firmy IFS jest dla nas powodem do dumy. Jesteśmy przekonani, że IFS odegra ważną rolę w rozwoju tej firmy i przyczyni się do kolejnych 100 lat jej sukcesów.
Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla przedsiębiorstw z sektora produkcji przemysłowej: http://www.ifsworld.com/corp/industries/industrial-manufacturing/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top