Przedsiębiorstwo zaopatrzenia rolnictwa usprawnia działalność, wdrażając system IFS Applications 9

ifsKompletne rozwiązanie firmy IFS będzie wspierać 550 pracowników w zarządzaniu działalnością firmy Felleskjøpet Rogaland Agder w ramach jednej platformy biznesowej.


  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że norweskie przedsiębiorstwo zaopatrzenia rolnictwa Felleskjøpet Rogaland Agder aktualizuje system do wersji IFS Applications™ 9 w celu usprawnienia działalności i uzyskania lepszego wglądu w funkcjonowanie łańcucha dostaw.

Firma Felleskjøpet Rogaland Agder (FKRA), z siedzibą w miejscowości Stavanger w Norwegii, specjalizuje się w wytwarzaniu i sprzedaży paszy i nawozów zrzeszonym rolnikom na terenie Norwegii. Przedsiębiorstwo dostarcza również ciągniki i urządzenia rolnicze, a także zapewnia usługi inżynieryjne dla gospodarstw. Na terenie Norwegii znajduje się 19 sklepów i 10 warsztatów należących do firmy. W sklepach FKRA można również nabyć produkty do pielęgnacji ogrodu i przeznaczone dla zwierząt domowych.

Firma FKRA od roku 1999 używała systemu IFS Applications do wspierania kluczowych procesów, takich jak zarządzanie produkcją, finanse i sprzedaż w sklepach. System IFS Applications jest bezpośrednio zintegrowany z rozwiązaniem stosowanym w punktach sprzedaży, dostarczanym przez firmę Centric, która jest partnerem firmy IFS w branży handlu detalicznego. System zwiększa wydajność zarządzania placówką oraz zapewnia zaawansowane funkcje prognozowania i automatycznego uzupełniania zapasów w sklepach i warsztatach.

Aby zwiększyć wydajność i uzyskać bardziej szczegółowy wgląd w działanie całego przedsiębiorstwa, firma zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications 9. Dzięki temu dostępne będą nowe funkcje, takie jak wbudowane rozwiązanie CRM oraz łatwiejsza obsługa za pomocą opartego na rolach interfejsu IFS Lobby z możliwością konfigurowania. Firma FKRA zdecydowała się również dodatkowo wdrożyć nowe moduły do zarządzania sprzedażą i magazynami.
Na działalność naszej firmy składa się wiele zróżnicowanych procesów — od produkcji po obsługę w warsztatach serwisowych” — powiedział Knut Svendsen, kierownik działu IT w firmie Felleskjøpet RA. „System IFS Applications można swobodnie konfigurować, co pozwala na obsługę złożonych procesów biznesowych z poziomu jednego, zintegrowanego rozwiązania. Dzięki temu będziemy mogli usprawniać procesy w naszej firmie, budując łatwiejszy w zarządzaniu i bardziej wydajny łańcuch zaopatrzenia. Wdrożenie systemu IFS Applications 9, a co za tym idzie także opartego na rolach interfejsu IFS Lobby oraz wbudowanego rozwiązania CRM, zapewni naszym pracownikom większy komfort obsługi.
Glenn Arnesen, prezes IFS Scandinavia, dodał:
Bardzo nas cieszy, że firma Felleskjøpet RA zdecydowała się zaktualizować system do wersji IFS Applications 9. To, że przedsiębiorstwo o tak dużych wymaganiach i złożonym łańcuchu dostaw wybrało nasz produkt, jest dowodem na skuteczność systemu IFS Applications w usprawnianiu i integrowaniu działalności biznesowej.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top