Firma Bugaboo stawia na IFS Applications 9 w celu wsparcia szybkiego rozwoju jej międzynarodowej działalności

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma Bugaboo International wdroży system IFS Applications™ 9, który będzie obsługiwać szereg procesów biznesowych firmy, w tym finanse, zakupy, produkcję, sprzedaż, kontrolę jakości, zarządzanie cyklem życia produktów i zarządzanie zasobami ludzkimi.


  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
Firma Bugaboo International BV to globalny producent wózków dziecięcych i spacerówek oraz podróżnego systemu bagażowego Bugaboo Boxer. Produkty tej firmy są dostępne w ponad 50 krajach świata. Bugaboo zatrudnia ponad 1200 osób w siedzibie firmy w Amsterdamie w Holandii oraz w jej biurach w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwecji, we Włoszech, w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Francji i Australii, a także w zakładzie montażowym w Chinach.

Firma Bugaboo rozpoczęła program o nazwie „Connect” umożliwiający jej przyszły rozwój. Program ten skupia się na tworzeniu bardziej efektywnych i elastycznych procesów biznesowych obsługiwanych przez wysokiej jakości aplikacje biznesowe.

Fundament programu stanowi system IFS Applications 9, który wyposaży firmę Bugaboo w jeden globalny system do obsługi produkcji, sprzedaży oraz finansów. Ujednolicone środowisko robocze polepszy współpracę między sprzedażą, produkcją i siedzibą firmy Bugaboo — skracając czasy związane z wprowadzaniem produktów na rynek i podnosząc poziom obsługi klienta.
Wybraliśmy system IFS Applications, ponieważ jest najlepszym rozwiązaniem produkcyjnym. Firma IFS jest firmą globalną i jesteśmy pod wrażeniem tego, jak dobrze rozumie ona nasze wymagania” — powiedział Barry van der Groep, dyrektor ds. IT w firmie Bugaboo. „Naszą ambicją jest rozszerzenie działań firmy na arenie międzynarodowej, a to wymaga najnowocześniejszego rozwiązania klasy ERP. Firma IFS umożliwi nam utworzenie platformy, która pozwoli nam osiągnąć założone cele.
Marco Verdonschot, dyrektor zarządzający IFS Benelux, dodał:
Marka Bugaboo cieszy się w Holandii ogromną popularnością, dlatego jesteśmy bardzo dumni, mogąc współpracować z firmą Bugaboo i dostarczyć jej nasze wiodące w branży rozwiązanie klasy ERP. Chcemy wspomóc firmę Bugaboo w osiągnięciu jej ambitnych celów związanych z rozwojem międzynarodowym.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top