CAMC Engineering wprowadza mobilny interfejs systemu IFS Applications oparty na platformie WeChat

ifsFirma CAMC Engineering zapewnia pracownikom dostęp do kluczowych informacji biznesowych w systemie IFS Applications za pośrednictwem popularnej platformy mobilnej WeChat.

 

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że we współpracy z firmą China CAMC Engineering Co., Ltd. (CAMCE), specjalizującą się w realizacji projektów inżynieryjnych, opracowała interfejs systemu IFS Applications™ oparty na platformie WeChat. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy uzyskają wygodny, mobilny dostęp do informacji zawartych w systemie ERP.

Firma CAMCE szybko się rozwinęła i dostrzegła konieczność udostępnienia oprogramowania biznesowego — systemu IFS Applications — za pośrednictwem platformy WeChat, co umożliwi pracownikom wygodne i elastyczne wykonywanie pracy w czasie rzeczywistym i w dowolnym miejscu. Dzięki temu rozwiązaniu pracownicy będą mogli terminowo wykonywać projekty, lepiej zarządzać kontraktami i przyspieszyć zatwierdzanie procesów. Platforma WeChat, dostępna w Chinach pod nazwą Weixin, jest jedną z najbardziej popularnych na świecie platform komunikacyjnych na urządzenia mobilne. Liczba jej użytkowników przekracza 700 milionów i jest ona dostępna w różnych systemach mobilnych, w tym między innymi iOS i Android. Działający w Chinach zespół projektowy firmy IFS opracował niestandardowy interfejs systemu IFS Applications oparty na platformie WeChat, dzięki któremu pracownicy firmy CAMCE uzyskają dostęp do funkcji systemu IFS Applications z niezmiennym poziomem zabezpieczeń, komfortem użytkowania i zoptymalizowanym dostępem mobilnym dla pracowników na całym świecie.
Bardzo się cieszymy ze współpracy z firmą IFS. Platforma WeChat jest używana w całych Chinach, dlatego zapewnianie wygodnego dla pracowników dostępu do danych biznesowych zawartych w systemie IFS Applications jest istotne z perspektywy użyteczności i wydajności. Interfejs oparty na platformie WeChat ułatwia dostęp do informacji w systemie IFS Applications oraz ich wprowadzanie do tego systemu w dowolnym miejscu i czasie, a także za pomocą dowolnego urządzenia, co umożliwia szybką reakcję na specyfikę projektów i usprawnia podejmowanie decyzji oraz wydawanie zatwierdzeń” — mówi p. Pan, dyrektor generalny działu zarządzania usługami inżynieryjnymi firmy CAMCE. „Ponadto platforma WeChat umożliwia nam dostęp do informacji zawartych w systemie IFS Applications bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji czy komponentów innych firm, co przyspiesza dostęp do rynku i obniża koszty.
Raymond Lam, dyrektor generalny IFS China, powiedział:
CAMCE jest cennym i wieloletnim klientem firmy IFS. Dzięki temu projektowi pracownicy firmy CAMCE będą mogli działać w sposób elastyczny i z jeszcze większą wydajnością. Jestem przekonany, że dzięki temu rozwiązaniu inni klienci również dostrzegą dodatkowe korzyści z inwestycji w system IFS Applications.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

IFS Rozwiazania w chmurze 1 IFS Field Service Management 1