Monachijska firma konstrukcyjno-budowlana MAURER AG stawia na system IFS Applications 9, by zwiększyć przejrzystość biznesową

ifsFirma MAURER wdroży wszechstronne rozwiązanie ERP firmy IFS obejmujące 400 użytkowników w trzech zakładach na terenie Niemiec.


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że MAURER, firma z grona światowych liderów z dziedziny inżynierii mechanicznej i konstrukcji stalowych, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9. Umowa obejmuje licencje i usługi o wartości 1,8 miliona euro.

Działalność monachijskiej firmy MAURER skupia się na produkcji konstrukcji stalowych, takich jak budynki, mosty, kolejki górskie, diabelskie młyny oraz inne konstrukcje poddawane obciążeniom dynamicznym.

Po przeanalizowaniu ofert kilku największych dostawców rozwiązań ERP firma MAURER wybrała system IFS Applications, który umożliwi jej zunifikowanie modelu pracy, poprawienie jakości danych i zwiększenie przejrzystości biznesowej na wszystkich poziomach organizacyjnych. Rozwiązanie firmy IFS, które zastąpi przestarzały system używany w firmie MAURER, początkowo zostanie wdrożone w Niemczech — w zakładach w Monachium, Lünen oraz Bernsdorfie. W kolejnej fazie system IFS Applications zostanie wdrożony w zakładach na terenie Chin, Indii i Turcji, jak również we wszystkich biurach sprzedażowych na całym świecie.
Zdecydowaliśmy się rozpocząć współpracę z firmą IFS z uwagi na jej doświadczenie i sukcesy, które już odniosła w naszej branży” − powiedział Max Meincke, kierownik działu kontrolingu w firmie MAURER. „Firma IFS wielokrotnie wykazała się znakomitą wiedzą fachową — zarówno podczas komunikacji z obsługującym nas zespołem, jak i wizyt referencyjnych. Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications wesprze nasze procesy biznesowe i pomoże nam w dalszym rozwoju na arenie międzynarodowej.
Bardzo się cieszymy, że firma MAURER dołącza do grona naszych klientów o międzynarodowej renomie z sektora konstrukcyjno-budowlanego” – powiedział Peter Höhne, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w IFS Europe Central. „Szczycimy się tym, że oferowane przez nas rozwiązania, oparte na najlepszych praktykach branżowych, wspomagają rozwój naszych klientów, zapewniając im pełną przejrzystość procesów umożliwiającą podejmowanie świadomych decyzji. Liczymy na wiele lat owocnej dla obu stron współpracy z firmą MAURER.
Rozwiązanie firmy IFS obejmuje funkcjonalności z zakresu obsługi finansów, zasobów ludzkich, zarządzania łańcuchem dostaw, produkcji, projektowania, zarządzania projektami, remontów, zarządzania sprzedażą i serwisem, zarządzania dokumentacją i jakością. System posiada również funkcjonalności z dziedziny analityki biznesowej.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

IFS Rozwiazania w chmurze 1 IFS Field Service Management 1