Firma Geofabrics Australasia wdraża system IFS Applications 9, aby wykorzystać zalety wbudowanej funkcjonalności CRM

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że Geofabrics Australasia — jedyny w Australii producent geosyntetyków — aktualizuje system do wersji IFS Applications™ 9, aby wykorzystać zalety funkcjonalności zarządzania relacjami z klientami (CRM) oraz innych nowych funkcji.


  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
Geosyntetyki oferowane przez firmę Geofabrics, np. nietkana geowłóknina bidim®, są stosowane do stabilizacji podłoża w przedsięwzięciach z dziedziny budownictwa drogowego i kolejowego, w przemyśle wydobywczym oraz w gospodarce zasobami naturalnymi, a także w budowie składowisk odpadów i konstrukcji przybrzeżnych. Geosiatki przeznaczone do odwodnień w zastosowaniach przemysłowych przyniosły tej firmie nagrodę Australian Industrial Product of the Year for 2016 podczas gali Endeavour Awards, a w ubiegłym miesiącu firma otrzymała tytuł eksportera roku w dziedzinie rozwiązań środowiskowych Victorian Exporter of the Year.

Firma opiera planowanie zasobów przedsiębiorstwa na systemie firmy IFS od roku 2005. W celu zapewnienia jeszcze lepszego wsparcia pracowników działu sprzedaży i dokładniejszego prognozowania firma podjęła decyzję o aktualizacji systemu do wersji IFS Applications 9, korzystającej z niezawodnego i w pełni zintegrowanego rozwiązania CRM.
Współpraca Geofabrics z firmą IFS ma znaczenie strategiczne. Dla firmy prowadzącej biura sprzedaży w wielu miejscowościach w Australii i Nowej Zelandii, zakłady produkcyjne w dwóch stanach Australii i międzynarodowy łańcuch dostaw obejmujący ponad 30 krajów kluczowe znaczenie ma wsparcie zapewniane przez rozwiązanie ERP, zapewniające komfort pracy zarówno klientom, jak i naszym pracownikom” — powiedział Dennis Grech, dyrektor ds. operacyjnych i finansowych firmy Geofabrics Australasia.
Jako zintegrowane rozwiązanie system IFS Applications 9 obecnie obsługuje kluczowe procesy biznesowe firmy — produkcję, łańcuch dostaw i remonty, a oprócz tego operacje biznesowe, takie jak finanse, analityka biznesowa, sprzedaż oraz zarządzanie relacjami z klientami — dodał Grech.
Aktualizacja do systemu IFS Applications 9 jest kolejnym, naturalnym etapem wykorzystania potencjału naszej zmodernizowanej działalności operacyjnej ” — powiedział Brian Stewart, kierownik działu IT w firmie Geofabrics Australasia. „Dzięki temu rozwiązaniu nasze zespoły będą korzystać z zaawansowanej funkcjonalności, a dodatkowo jest ono systemem znacznie łatwiejszym w obsłudze, zapewniającym wgląd w sytuację we wszystkich naszych zakładach w Australii i Nowej Zelandii.
Sprawniejsza komunikacja z klientami, większa przejrzystość łańcucha dostaw oraz zapewnienie pracownikom dostępu do informacji (w tym między innymi w obszarze CRM) i ich aktualizacji w czasie rzeczywistym za pomocą urządzeń mobilnych to tylko niektóre z korzyści dla firmy Geofabrics. Nowością w systemie IFS Applications 9 jest również interfejs IFS Lobby, oferujący pracownikom dostęp do danych analityki biznesowej z poziomu dowolnego urządzenia. Dane te służą im do optymalizacji wydajności oraz przepływu pracy podczas realizacji zadań.

Rob Stummer, dyrektor zarządzający w IFS Australia and New Zealand, dodał: „Bardzo się cieszymy, że nasze rozwiązanie wspiera nagradzanego australijskiego producenta, jakim jest firma Geofabrics. Dzięki integracji danych produkcyjnych i dotyczących współpracy z klientami nasza firma jest w stanie stosować innowacyjne rozwiązania, z których słynie, również w działalności usługowej — stymulując tym samym własny rozwój.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top