Firma L-Systems dołącza do globalnej sieci IFS Partner Network

ifsFirma z doświadczeniem w integracji systemów będzie oferować system IFS Applications małym i średnim przedsiębiorstwom na polskim rynku.


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że informatyczna firma L-Systems specjalizująca się w usługach wdrożeniowych dołączyła do globalnej sieci IFS Partner Network. Jako partner IFS firma L-Systems będzie sprzedawać i wdrażać system IFS Applications™ w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Firma L-Systems z siedzibą w Pile przez wiele lat zdobyła doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych szczególnie dla klientów z małych i średnich przedsiębiorstw.

W ramach partnerstwa z IFS firma L-Systems rozszerzy obecną ofertę, sprzedając i wdrażając system IFS Applications. Firma L-Systems dołoży wszelkich starań, aby dostarczać najwyższej klasy rozwiązanie w konkurencyjnej cenie dla małych i średnich przedsiębiorstw w wielu branżach na polskim rynku.
Bardzo się cieszymy na myśl o partnerstwie, w ramach którego będziemy mogli oferować światowej klasy rozwiązanie ERP — system IFS Applications — dla małych i średnich przedsiębiorstw na polskim rynku. Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications zaspokoi potrzeby naszych klientów — powiedział Robert Pawlak, prezes firmy L-Systems.
Marcin Taranek, prezes IFS CEE dodał:
Z przyjemnością informujemy, że L-Systems, firma z doświadczeniem we wdrażaniu systemów ERP, dołączyła do grona naszych partnerów. Liczymy na sukces w dynamicznie rozwijającym się sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top