IFS finalizuje nabycie firmy Mxi Technologies Ltd

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała o sfinalizowaniu zapowiadanego nabycia firmy Mxi Technologies Ltd („Mxi”).

Firma Mxi to wiodący dostawca zintegrowanego i inteligentnego oprogramowania do zarządzania remontami na potrzeby globalnej branży lotniczej. Używane w lotnictwie wojskowym i cywilnym, przez firmy remontowe i firmy z branży MRO (obsługa techniczna, naprawy i remonty) oraz wytwórców części oryginalnych (OEM) oprogramowanie firmy Mxi, jak również świadczone przez nią wsparcie i usługi będą kontynuowane w postaci najlepszego w swojej klasie rozwiązania. Oprogramowanie to zostanie również zintegrowane z systemem IFS Applications, tworząc kompleksowe rozwiązanie korporacyjne z zakresu zarządzania remontami.

Alastair Sorbie, prezes korporacji IFS, powiedział:
Cieszymy się z nabycia firmy Mxi. Firma IFS, nabywając firmę Mxi, ugruntowuje swoją pozycję wiodącego na świecie dostawcy rozwiązań do zarządzania remontami w branży lotniczej, kierowanych do firm z sektora lotnictwa wojskowego i cywilnego oraz z branży MRO i OEM. Cieszymy się na myśl o współpracy z zespołem Mxi, gdyż naszym wspólnym celem jest oferowanie realnej wartości biznesowej globalnym klientom z sektora lotnictwa i obrony.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top