Firma CDC Data dołącza do globalnej sieci IFS Partner Network

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma CDC Data, czeski integrator systemów IT specjalizujący się w usługach wdrożeniowych i serwisowych, dołączyła do globalnej IFS Partner Network.

  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
Firma CDC Data z siedzibą w Brnie posiada prawie 20-letnie doświadczenie w branży usług IT na rynku czeskim. Firma posiada wszechstronną ofertę produktową, w której skład wchodzą usługi wdrożeniowe oraz usługi związane z utrzymaniem i obsługą infrastruktury informatycznej, takie jak bazy danych pracujące w systemach czasu rzeczywistego i monitorowanie aplikacji. Firma CDC Data jest partnerem firmy IFS w Czechach od 2014 roku.
Współpracujemy z firmą IFS od dwóch lat. Nasz doświadczony zespół wdrożeniowy składa się z profesjonalistów dobrze znających system IFS Applications — powiedział Luboš Strapina, dyrektor firmy CDC Data. Jestem przekonany, że dołączając do globalnej sieci IFS Partner Network, podwyższymy poziom naszej współpracy, dzięki czemu będziemy mogli jeszcze bardziej wszechstronnie wspierać naszych klientów.
Zdenek Fous, dyrektor zarządzający IFS Czech & Slovakia dodał:
Rozszerzenie naszej współpracy z firmą CDC Data przyniesie korzyści. Jesteśmy przekonani, że dołączenie do globalnej sieci IFS Partner Network pozwoli firmie CDC Data podwyższyć poziom kompetencji i oferować zarówno obecnym, jak i nowym klientom wartość dodaną w postaci usług wdrożeniowych i serwisowych rozwiązań firmy IFS.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top