Firma Suncode dołącza do IFS Partner Network

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Suncode, jeden z czołowych na polskim rynku dostawców systemów wspomagających zarządzanie procesami biznesowymi, dołącza do globalnej sieci IFS Partner Network. W ramach partnerstwa firma będzie oferować klientom system IFS Applications™ oraz produkty komplementarne, takie jak m.in. rozwiązania workflow.

 
Poznańska firma Suncode posiada bogate doświadczenie we wdrażaniu swoich produktów w dużych i średnich firmach w Polsce oraz w firmach międzynarodowych. Produkty i usługi Suncode znajdują również nabywców w innych krajach europejskich, m.in. w Niemczech, Portugalii, na Węgrzech, w Austrii, Rumunii, Norwegii i Czechach.

Jako partner IFS firma Suncode będzie oferować system IFS Applications dużym i średnim przedsiębiorstwom w Polsce, przyczyniając się do rozwoju ekosystemu firmy IFS szczególnie w obszarze przemysłu. Wraz z IFS Applications firma Suncode będzie także oferować produkty komplementarne, m.in. system wspomagania zarządzania procesami biznesowymi, systemy obsługi kodów kreskowych i OCR.
Naszą misją jest pomaganie firmom w upraszczaniu i usprawnianiu procesów biznesowych — kompleksowa oferta firmy IFS pomaga nam zrealizować nasze cele — powiedział Marek Adamczyk, prezes firmy Suncode. Mamy już praktyczne doświadczenie z rozwiązaniami firmy IFS u kilku naszych kluczowych klientów i dostrzegamy ogromny potencjał połączonych sił w celu dostarczenia jeszcze lepszych produktów i rozwiązań dla naszych nowych i dotychczasowych klientów.
Marcin Taranek, prezes IFS CEE dodał:
Z przyjemnością informujemy o partnerstwie z firmą Suncode, które wpisuje się w strategię firmy IFS mającą na celu zwiększanie udziału w rynku przez rozwój ekosystemu partnerów. Ugruntowana reputacja firmy Suncode wsparta ofertą wysokiej jakości produktów i usług dla naszych docelowych sektorów będzie ważnym atutem firmy IFS, mając na uwadze jej rozwój w Polsce.
Więcej informacji na temat IFS Partner Network można znaleźć na stronie: http://www.ifsworld.com/en/partners/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top