System IFS Applications po raz kolejny numerem jeden w kategorii oprogramowania EAM dla sektora lotnictwa i obrony

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, po raz kolejny została uznana przez firmę ARC Advisory Group za globalnego dostawcę numer jeden w branży oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) dla sektora lotnictwa i obrony. ARC Advisory Group to wiodąca firma z branży badań rynku i doradztwa w zakresie technologii informatycznych dla przemysłu i infrastruktury.

 
W najnowszej publikacji „Enterprise Asset Management Global Market Research Study” firma ARC Advisory Group uznała firmę IFS za czołowego dostawcę oprogramowania dla sektora lotnictwa i obrony. Zgodnie z raportem od 2012 r. udziały rynkowe firmy IFS w sektorze lotnictwa i obrony co roku rosną. Na przestrzeni tych czterech lat firma zanotowała wzrost rzędu około 25%. Firma IFS ma solidną i ciągle rosnącą bazę klientów w sektorze lotnictwa i obrony, do której należą firmy: Affinity, BAE Systems, Lockheed Martin, General Dynamics, SAAB Group, GE Aviation, Royal Thai Airforce, TAE oraz Emirates.
Firma IFS rozwinęła się z czołowego dostawcy oprogramowania EAM na rynku europejskim, zdobywając silną pozycję wśród globalnych dostawców oprogramowania dla przedsiębiorstw dzięki dedykowanym branżowym komponentom programowym i fachowej wiedzy” — powiedział Ralph Rio, dyrektor firmy ARC Advisory Group ds. badań w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw. „W ciągu minionego roku wraz z wprowadzeniem nowych technologii w sektorze lotnictwa i obrony doszło do znaczących zmian, prowadzących do stworzenia nowej generacji sprzętu dla lotnictwa wojskowego i cywilnego.
Graham Grose, dyrektor globalnego Centrum Kompetencyjnego IFS ds. sektora lotnictwa i obrony, powiedział:
Cykl życia produktów dla sektora lotnictwa i obrony obecnie wynosi co najmniej 50 lat. Dlatego umowy serwisowe, obejmujące na przykład logistykę opartą na wydajności, to obecnie standard w zakresie wparcia sprzętowego. Zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek przedtem. To dzięki niemu organizacja może maksymalnie wykorzystać swoje zasoby w całym cyklu ich życia. Rozwiązanie IFS EAM jest tak elastyczne, że umożliwia śledzenie wszystkich zasobów w czasie rzeczywistym, zapewniając najlepsze usługi oraz maksymalizację dostępności i gotowości operacyjnej sprzętu i wyposażenia.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

IFS Rozwiazania w chmurze 1 IFS Field Service Management 1