Rejestracja na IFS World Conference 2016 otwarta

ifsZarejestruj się już teraz i zarezerwuj sobie miejsce na organizowanym przez firmę IFS wydarzeniu składającym się z inspirujących prelekcji, szerokiej gamy sesji tematycznych i okazji do rozrywki na światowym poziomie.


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, z przyjemnością ogłasza otwarcie rejestracji na IFS World Conference 2016. Konferencja odbędzie się w szwedzkim Göteborgu w dniach 25–27 października 2016. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie www.ifsworld.com/woco2016.

Po niezwykle udanej konferencji IFS World Conference 2015 w Bostonie firma IFS przygotowuje się obecnie do kolejnego ekscytującego wydarzenia, które tym razem odbędzie się w centrum konferencyjnym Gothia Towers mieszczącym się w pięknym mieście Göteborg w Szwecji.

Uczestnicy konferencji mogą spodziewać się inspirujących wystąpień uznanych na całym świecie prelegentów, branżowych liderów i partnerów firmy IFS, jak również wielu sesji obejmujących wszystkie aspekty rozwiązań firmy IFS i jej oferty. Podczas konferencji będzie można również dowiedzieć się więcej na temat nowości produktowych i wymienić doświadczenia z ekspertami firmy IFS. Konferencja, oprócz oferowania wyśmienitych dań kuchni lokalnej, zapewni uczestnikom dużą dozę rozrywki podczas cieszącej się wielkim powodzeniem gali IFS Customer Appreciation Night z występami światowej sławy artystów.

IFS World Conference odbędzie się w lokalizacji zapewniającej idealne warunki do interakcji partnerów firmy IFS z klientami. Swój wkład w organizację IFS World Conference 2016 potwierdziło już wielu sponsorów, w tym sponsor diamentowy — firma Accenture. Listę sponsorów zawiera witryna konferencji.
Ogromnie cieszymy się na IFS World Conference 2016. Spodziewamy się, że będzie to, jak dotąd, nasza największa i najbardziej ekscytująca konferencja — powiedział Mark Boulton, Chief Marketing Officer w korporacji IFS. Zapewnimy wiele inspirujących prelekcji, sesji oraz informacji o nowościach, a całości dopełnią wspaniałe okazje do nawiązania kontaktów, wyśmienita kuchnia i doskonała rozrywka.
Więcej informacji na ten temat zawiera strona www.ifsworld.com/woco2016

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

IFS Rozwiazania w chmurze 1 IFS Field Service Management 1