IFS ogłasza globalną dostępność usługi IFS Managed Cloud w środowisku Microsoft Azure

ifsKlienci mogą teraz korzystać z w pełni zarządzalnego i dedykowanego środowiska chmurowego — firma IFS będzie zarządzać infrastrukturą chmury, systemem operacyjnym, bazą danych, oprogramowaniem pośredniczącym i systemem IFS Applications.


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła globalną dostępność systemu IFS Applications™ w formie w pełni zarządzalnej usługi w środowisku Microsoft Azure. Ogłoszona na konferencji IFS World Conference 2015 dostępność usługi IFS Managed Cloud w środowisku Microsoft Azure to elastyczny i ekonomiczny sposób wykorzystania potencjału IFS Applications.

Usługa IFS Managed Cloud to zoptymalizowane pod kątem współpracy z systemem IFS Applications 8 i 9 dedykowane rozwiązanie chmurowe o wysokim stopniu bezpieczeństwa współpracujące ze światowej klasy środowiskiem Azure. Decyzje o czasie i sposobie aktualizacji systemu IFS Applications podejmować będą sami klienci. Będą oni mogli również decydować, które aktualizacje i czynności serwisowe są optymalne z punktu widzenia ich własnych potrzeb biznesowych. Odciążenie pracowników działów IT z konieczności skupiania się na obsłudze i aktualizacji środowiska informatycznego i sprzętowego pozwoli im skoncentrować działana na czynnościach przynoszących firmie bezpośrednią korzyść biznesową.
Usługa IFS Managed Cloud to krok milowy w historii naszej firmy. Oferuje ona klientom nowy zestaw opcji wdrożenia, obsługi i wykorzystania naszych rozwiązań” — mówi Dan Matthews, CTO w korporacji IFS. „Rozwiązanie IFS Managed Cloud zaprojektowaliśmy w celu zapewnienia klientom elastyczności, bezpieczeństwa i niezawodności na poziomie oferowanym przez o wiele droższe systemy, wymagające instalacji w siedzibie klienta. Połączenie warstwowej architektury aplikacji systemu IFS Applications 9 z globalną siecią serwerów danych środowiska Azure pozwoliło nam uzyskać rozwiązanie chmurowe w pełni otwarte na przyszłe modernizacje, jak również zmniejszyć złożoność, ryzyko oraz koszt jego wdrożenia.
Obecnie coraz więcej firm korzysta z rozwiązań chmurowych w celu zwiększenia szybkości własnych działań i redukcji ponoszonych kosztów. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie rozwiązania oferują to samo” — mówi Vibhor Kapoor, dyrektor ds. marketingu produktów, Microsoft Azure. „Zwiększone bezpieczeństwo, globalna dostępność oraz możliwość integracji z istniejącymi już zasobami informatycznymi to ważne aspekty, które również trzeba wziąć pod uwagę, decydując się na któreś z rozwiązań chmurowych. Rozwiązanie IFS Managed Cloud na platformie Microsoft Azure idealnie wpasowuje się w te kryteria, pozwalając przedsiębiorstwom czerpać korzyści płynące z potęgi rozwiązania chmurowego.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

IFS Rozwiazania w chmurze 1 IFS Field Service Management 1