ifsIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma IT PiAST, jeden z czołowych na polskim rynku integratorów systemów informatycznych, dołączyła do globalnej sieci IFS Partner Network. W ramach partnerstwa firma będzie oferować sprzedaż i wdrażanie systemu IFS Applications™ przedsiębiorstwom na polskim rynku.


Firma IT PiAST z siedzibą w Krakowie ma ponad 15 lat doświadczenia we wdrażaniu systemów wspomagających zarządzanie w polskich i międzynarodowych firmach. Jako partner IFS firma IT PiAST zapewni klientom kompleksową obsługę, począwszy od analizy przedwdrożeniowej i wdrożenia rozwiązania, po serwis posprzedażny oraz utrzymanie systemu.
W ciągu kikunastu ostatnich lat wdrożyliśmy z sukcesem kilkadziesiąt systemów ERP, w kraju i za granicą” — powiedział Rafał Maciejewski, prezes zarządu IT PiAST Sp. z o.o. „Dzięki partnerstwu z IFS możemy poszerzyć katalog naszych rozwiązań o dedykowany przedsiębiorstwom kompletny system ERP, charakteryzujący się dużą elastycznością i funkcjonalnością.
Marcin Taranek, prezes IFS na Europę Wschodnią i Azję Centralną dodał:
Z przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy z firmą IT PiAST, co dobrze wpisuje się w naszą długoterminową strategię rozwijania sieci partnerów biznesowych.
Więcej informacji na temat IFS Partner Network można znaleźć na stronie www.ifsworld.com/corp/partners/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

IFS Rozwiazania w chmurze 1 IFS Field Service Management 1