ifsIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma DahliaMatic, jeden z czołowych na polskim rynku integratorów systemów informatycznych, dołączyła do globalnej sieci IFS Partner Network. W ramach partnerstwa firma będzie zajmować się sprzedażą i wdrażaniem systemu IFS Applications™ w przedsiębiorstwach na polskim rynku.
DahliaMatic z siedzibą w Warszawie od ponad 10 lat oferuje produkty oraz profesjonalne usługi IT z zakresu wdrożeń systemów ERP. Jako partner IFS spółka zapewni klientom kompleksową obsługę, począwszy od analizy przedwdrożeniowej i wdrożenia rozwiązania, po serwis posprzedażny oraz utrzymanie systemu.

Naszym atutem jest doświadczenie i specjalistyczna wiedza w zakresie wdrożeń wiodących na świecie systemów ERP dedykowanych dla dużych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki partnerstwu z IFS możemy oferować klientom światowej klasy, kompleksowy system ERP o zaawansowanej funkcjonalności i dużej elastyczności — powiedział Michał Buda, prezes zarządu DahliaMatic Sp. z o.o.


Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych partnerów biznesowych dołączyła firma DahliaMatic, doświadczony integrator systemów informatycznych. Liczymy na to, że nasza współpraca zaowocuje powiększeniem grona klientów IFS w Polsce - dodał Marcin Taranek, prezes IFS Poland.


Więcej informacji na temat IFS Partner Network można znaleźć na stronie www.ifsworld.com/corp/partners/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top