ifsIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, otrzymał wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers’ Choice w kategorii oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) w lutym 2020 r.
Gartner definiuje oprogramowanie do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) jako produkty, które pomagają firmom mającym wiele składników majątku w zarządzaniu obsługą techniczną takich elementów, jak:
  • stacjonarne środki trwałe w zakładach, w tym instalacje do wytwarzania energii, produkcji i rafinacji ropy naftowej,
  • infrastruktura obiektów liniowych, np. linie zasilania, linie kolejowe i rurociągi,
  • mobilne i stacjonarne elementy floty, w tym wyposażenie serwisowe, wagony kolejowe, lokomotywy, ciężarówki, transformatory, pompownie i turbiny wiatrowe.

Rozwiązanie do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa obejmuje narzędzia do zarządzania, planowania i harmonogramowania, tworzenia zleceń roboczych, prowadzenia historii remontów, obsługi zapasów i zaopatrzenia oraz monitorowania wyposażenia, komponentów i składników majątku na potrzeby montażu. Więcej informacji można znaleźć tutaj.


Oto przykładowe opinie klientów firmy IFS, które znalazły się na platformie Gartner Peer Insights:

  • „Najlepsze oprogramowanie do zarządzania majątkiem” — inżynier systemów w branży serwisowej
  • „System o znakomitej funkcjonalności, a zarazem łatwa w obsłudze, solidna i kompleksowa aplikacja do zarządzania” — tester oprogramowania w sektorze ochrony zdrowia
  • „Najbardziej przydatna aplikacja do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa” — konsultant ds. cyberbezpieczeństwa w branży serwisowej
  • „Świetna platforma z licznymi funkcjami” — inżynier oprogramowania w branży serwisowej
  • „Rozwiązanie to zapewniło nam wgląd w dotychczas niewidocznie aspekty naszej działalności” — dyrektor ds. ERP w branży produkcyjnej


Sądzimy, że otrzymane przez nas w lutym 2020 r. wyróżnienie Customers’ Choice w kategorii oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa dowodzi naszego bezkompromisowego zaangażowania w oferowanie klientom z sektora przemysłu narzędzi dostosowanych do ich celów” — powiedział Michael Ouissi, Chief Customer Officer w IFS. „Mamy ponad 35 lat doświadczenia we wspieraniu firm dysponujących wieloma składnikami majątku i jesteśmy dumni z faktu, że nasze rozwiązania w dalszym ciągu znajdują uznanie w oczach klientów. Z prawdziwą przyjemnością będziemy dostarczać temu wymagającemu segmentowi rynku kolejne najlepsze w swojej klasie, w pełni zintegrowane rozwiązania.


Źródło: www.ifs.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top