ifsPoprzez MindFuel branżowi liderzy opinii podzielą się spostrzeżeniami, poradami i praktycznymi przykładami dotyczącymi problemów i możliwości pojawiających się w takich branżach, jak budownictwo, obronność, energetyka, usługi użyteczności publicznej i telekomunikacja, serwis w terenie oraz produkcja.

  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował o uruchomieniu platformy mindfuel.ifs.com, cyfrowego miejsca spotkań, które ma pomóc firmom w przygotowaniu się na przyszłe wyzwania i realizacji idei zrównoważonego tworzenia wartości.

Społeczeństwo nie dostosuje się do „nowej normalności”, jeśli nie zrobią tego firmy. Każda branża ma przed sobą własne wyzwania i okazje do wprowadzania innowacji, a myślący perspektywicznie menedżerowie powinni postawić na transformację właśnie teraz. MindFuel to seria branżowych sesji dla sektorów budownictwa, obronności, energetyki, usług użyteczności publicznej i telekomunikacji, serwisu w terenie oraz produkcji. Przeznaczona jest dla każdego, kto chce wziąć udział w panelach, uczyć się od kolegów z innych firm, uporządkować swoje przemyślenia podczas warsztatów i skorzystać z inspiracji oferowanych przez liderów opinii.

W ramach pierwszej rundy uczestnicy sesji MindFuel otrzymają dostęp do materiałów dla dyrektorów najwyższego szczebla, które zostały przygotowane przez firmy z ich branży, ekspertów w dziedzinie technologii, czołowych analityków branżowych i innowatorów. Będą też mogli posłuchać prognoz i porad branżowych, które pomogą im w radzeniu sobie na rynku w oczekiwaniu na nadejście ożywienia gospodarczego.

Przyszłość zależy od naszej reakcji na wyzwania oraz od umiejętności wykorzystywania ograniczeń jako punktu wyjścia do tworzenia bardziej inteligentnych rozwiązań i modeli biznesowych” — powiedział Oliver Pilgerstorfer, dyrektor ds. marketingu w korporacji IFS. „Uznaliśmy, że jeśli podczas trwającego kryzysu chcemy stworzyć coś pozytywnego, musimy zbliżyć do siebie ludzi i pomysły. MindFuel łączy błyskotliwe umysły, pozytywną energię i fascynujące, przyszłościowe koncepcje.


Wszystkie sesje MindFuel są bezpłatne i trwają od 10 do 60 minut.

Chcesz poznać nowe procesy, technologie i modele pracy, aby ułatwić swojej firmie dostosowanie się do zmieniających się warunków i zwiększenie efektywności? Wejdź na stronę http://mindfuel.ifs.com  i weź udział w dyskusji.
 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top