ifsIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że został określony mianem „wizjonera” w raporcie Magic Quadrant firmy Gartner dotyczącym chmurowych systemów ERP dla przedsiębiorstw zorientowanych na produkty* za swoją rozszerzoną platformę IFS Applications™.

  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
Aby być uwzględnionym w raporcie, dostawcy tacy jak IFS musieli spełnić wymagania w zakresie produktów i usług, komfortu użytkowania, działalności operacyjnej i strategii geograficznej. IFS jest dumny ze swojego miejsca w tym raporcie.

IFS jest dostawcą chmurowych systemów ERP dla wielu spośród największych przedsiębiorstw na świecie z takich sektorów, jak produkcja, zarządzanie serwisem, lotnictwo i obrona, energetyka, usługi użyteczności publicznej i gospodarka zasobami oraz sektor konstrukcyjno-budowlany i infrastruktury. Niedawno do grona klientów IFS dołączyły następujące przedsiębiorstwa: Séché Environnement – czołowa francuska grupa z sektora gospodarki odpadami, Suzuki Garphyttan – jeden z największych na świecie dostawców zaawansowanych drutów sprężynowych, Höegh LNG – lider branży skroplonego gazu ziemnego oraz EaglePicher – czołowy producent akumulatorów dla sektora lotnictwa i obrony. Przychody IFS z rozwiązań chmurowych i rozwiązań SaaS (z wyłączeniem rozwiązań Astea i WorkWave) w roku finansowym 2019 wzrosły o 56% w porównaniu z analogicznym okresem w 2018 roku.

Skupiamy się na dostarczaniu naszym klientom produktów, które przynoszą im korzyści w całym cyklu ich życia w takich obszarach, jak produkcja, zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie obsługą posprzedażową lub dowolnym połączeniu tych obszarów” — powiedział Christian Pedersen, dyrektor IFS ds. rozwoju produktów. „Przyspieszamy nasze inwestycje i koncentrujemy je na wspieraniu przedsiębiorstw działających w sposób inteligentny i autonomiczny na niespotykaną dotąd skalę. Z dumą oferujemy sprawdzone rozwiązania branżowe dostosowane do potrzeb klientów: w chmurze lub środowisku lokalnym. Bardzo cieszymy się z tego, że firma Gartner doceniła nas w swoim raporcie, co naszym zdaniem stanowi dowód naszego ciągłego zaangażowania w zapewnianie klientom korzyści i możliwości wyboru.


Platforma biznesowa IFS obejmuje pełny zakres funkcji ERP, w tym w obszarach takich jak finanse, zasoby ludzkie oraz zarządzanie łańcuchem dostaw i projektami. Wszystkie te funkcje są w pełni zintegrowane z najlepszym w swojej klasie zarządzaniem majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) i zarządzaniem serwisem oraz zapewniają wysoki komfort użytkowania. Globalni liderzy w sektorach takich jak produkcja, lotnictwo i obrona, energetyka i usługi użyteczności publicznej, branża konstrukcyjno-budowlana oraz serwisowa korzystają z rozwiązań chmurowych IFS w celu osiągania lepszych wyników biznesowych.

Kompleksowa oferta produktów IFS została doceniona w wielu badaniach analityków branżowych. Firma została wyróżniona w raporcie Magic Quadrant for Field Service Management** firmy Gartner opublikowanym w kwietniu 2019 r. W oparciu o opinie i oceny klientów IFS został również wyróżniony w zestawieniu Peer Insights Customers’ Choice for Enterprise Asset Management Software*** firmy Gartner z lutego 2020 r.

Pełny raport Gartner pt. „Magic Quadrant for Cloud ERP for Product-Centric Enterprises” znajduje się pod adresem https://info.ifs.com/2020-Gartner-Magic-Quadrant-Cloud-ERP_Gated.html

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top