ifsIFS uważa pozycję osiągniętą w najnowszym raporcie Magic Quadrant firmy Gartner dotyczącym rozwiązań do zarządzania serwisem w terenie* (Field Service Management — FSM) za dowód uznania dla swojej długoterminowej strategii inwestowania w produkty oraz wyjątkowego ukierunkowania na klienta. Firma IFS była uznawana za lidera w każdym raporcie Magic Quadrant firmy Gartner dotyczącym rozwiązań FSM od 2014 r.


Dla IFS rok 2019 był okresem kolejnych gruntownych przemian w dziedzinie FSM. Firma sfinalizowała przejęcie spółki Astea International, osiągając jednocześnie wzrost organiczny w zakresie rozwiązań do zarządzania serwisem w terenie o 51% w porównaniu z rokiem 2018.

IFS pozyskał również wielu nowych klientów z obszaru zarządzania serwisem, takich jak czołowy regionalny operator telekomunikacyjny Saudi Telecom Company, dostawca rozwiązań technologicznych w sektorze energetyki i komunikacji SPIE France oraz amerykański producent ropy i gazu Endeavor Energy Resources.
< BR> Ponadto firma znacznie rozszerzyła swój ekosystem partnerów dzięki dołączeniu do niego spółki PTC, której rozwiązanie Servigistics® Service Parts Management w połączeniu z rozwiązaniem IFS Field Service Management™ pozwoli przedsiębiorstwom zwiększyć dostępność części zamiennych i czas pracy sprzętu bez przestojów oraz usprawnić świadczenie usług.

Oferta IFS łączy światowej klasy rozwiązania do optymalizacji harmonogramowania w czasie rzeczywistym z szeroką gamą funkcji zarządzania obsługą serwisową i serwisem w terenie, które nie mają sobie równych na rynku. Dzięki temu IFS może pomagać przedsiębiorstwom w zarządzaniu całym cyklem i wszystkimi elementami obsługi serwisowej, od pracowników mobilnych, planowania, centrum wsparcia i centrum obsługi klienta aż do umów, gwarancji, logistyki tradycyjnej i logistyki zwrotów oraz napraw wysyłkowych. IFS łączy cały łańcuch wartości serwisu i umożliwia przedsiębiorstwom transformację cyfrową i rozwój poprzez obsługę serwisową.

Osiągnięcie po raz kolejny pozycji lidera w raporcie firmy Gartner Magic Quadrant dotyczącym rozwiązań FSM to, moim zdaniem, ważne potwierdzenie naszego konsekwentnego dążenia do tego, aby umożliwiać naszym klientom rozwój poprzez usługi serwisowe” — powiedziała Marne Martin, prezes działu IFS Service Management. „Przez ostatni rok kontynuowaliśmy intensywne inwestycje w rozwiązania do zarządzania serwisem, dodając nowe produkty i zasoby w zakresie wdrażania, wsparcia i wiedzy specjalistycznej, aby zapewniać klientom jeszcze większe korzyści, zarówno w ujęciu globalnym, jak i regionalnym. Stawiając czoła wyzwaniom 2020 roku wspólnie z naszymi partnerami, nadal koncentrujemy się na tym, aby pomagać naszym klientom w szybszym osiąganiu przychodów i realizowaniu celów w dziedzinie transformacji cyfrowej dzięki inteligentnym rozwiązaniom do zarządzania serwisem, które obejmują wszystkie procesy biznesowe w całym łańcuchu wartości serwisu. Klienci i akcjonariusze naszych klientów na pewno to docenią.


Więcej informacji na temat oferty IFS dla przedsiębiorstw świadczących usługi serwisowe można znaleźć pod adresem www.ifs.com/corp/solutions/service-management/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top