IFSIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że Simonds International, najstarszy producent narzędzi tnących w Ameryce Północnej, wdroży system ERP IFS Applications™ w chmurze do obsługi swojej działalności operacyjnej w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
Projekt pozwoli firmie Simonds zwiększyć dokładność prognozowania oraz planowania zapasów bezpieczeństwa, zapewnić większą przejrzystość marż w rozbiciu na poszczególne produkty oraz obsługiwać procesy logistyczne w wielu lokalizacjach. Rozwiązanie chmurowe IFS pomoże przedsiębiorstwu zmniejszyć złożoność przez wyeliminowanie konieczności stosowania systemów dodatkowych, jak również modernizację procesów tak, by w mniejszym stopniu zależały od wiedzy poszczególnych pracowników.

W ostatniej fazie oceny IFS pokonał firmę Infor, z której rozwiązań dotychczas korzystał Simonds, oraz firmę Epicor.

Było dla nas jasne, że IFS rozumie potrzeby naszego złożonego środowiska produkcji i będzie w stanie w ramach jednej platformy spełnić, a nawet przewyższyć, nasze oczekiwania, którym nie sprostało wiele odrębnych systemów dotychczas przez nas używanych” — powiedział Henry Botticello, dyrektor ds. finansowych Simonds International.„Ponadto potrzebowaliśmy międzynarodowej, skalowalnej platformy technologicznej, która zapewniałaby jednolitą widoczność wszystkich ośrodków w celu usprawnienia obsługi klienta. Ergonomia i komfort użytkowania systemu IFS pomogą nam również przyciągnąć i utrzymać utalentowanych pracowników.


Klienci tacy jak Simonds nigdy nie bali się podejmować wyzwań” — powiedziała Cindy Jaudon, prezes IFS na region obu Ameryk. „Gdy zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nie będziemy w stanie zorganizować naszych warsztatów stacjonarnie, wspólnie znaleźliśmy sposób, by szybko dostosować nasze plany. Dzięki temu mogliśmy przeprowadzić wartościowe sesje, które pozwoliły IFS zrozumieć rzeczywiste wyzwania biznesowe i wskazać obszary, w których należało zapewnić wymierne korzyści. Nasze podejście umożliwiło nam również zaproponowanie najlepszego możliwego modelu wdrożenia nowego zestawu rozwiązań.


Więcej informacji na temat oferty IFS dla przedsiębiorstw produkcyjnych można znaleźć na stronie www.ifs.com/corp/industries/manufacturing/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top