loading...

34 procent nowych klientów firmy IFS wybiera usługę IFS Managed Cloud w technologii Microsoft Azure

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała podczas konferencji IFS World Conference 2016, która odbyła się w Göteborgu w Szwecji, że opracowana przez nią usługa chmurowa oparta na koncepcji w pełni zarządzanej, dedykowanej chmury, została dobrze przyjęta przez rynek, a ponad jedna trzecia nowych klientów wybiera oprogramowanie dla przedsiębiorstw w wersji chmurowej.


 
Usługę IFS Managed Cloud w technologii Microsoft Azure udostępniono 5 maja 2015 r. podczas konferencji IFS World Conference w Bostonie. Jest to dedykowana chmura o rozbudowanych zabezpieczeniach przeznaczona dla produktów firmy IFS, działająca w środowisku Azure. Umożliwia ona klientom korzystanie z systemu IFS Applications jako w pełni zarządzanej usługi, a wsparcie jest dostępne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu i przez cały rok.

W ciągu ostatniego roku 34 procent nowych klientów firmy IFS z trzech największych regionów (kraje obu Ameryk, Europa Zachodnia i kraje skandynawskie) zdecydowało się wdrożyć system IFS Applications 9 w chmurze, korzystając z zalet tego rozwiązania, takich jak elastyczność i efektywność kosztowa. Rozwiązanie IFS Managed Cloud jest dostępne dla klientów firmy IFS dzięki siedmiu centrom danych Microsoft Azure, zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji.
Cieszymy się, że nasze rozwiązanie chmurowe spotkało się z tak dobrym odbiorem na rynku” — powiedział Alastair Sorbie, prezes korporacji IFS. „Elastyczność, bezpieczeństwo i niezawodność usługi IFS Managed Cloud w technologii Microsoft Azure spotkała się z dużym uznaniem wśród naszych docelowych odbiorców. Dzięki możliwości korzystania z globalnej sieci centrów danych Azure oferujemy nowym i przyszłym klientom na bieżąco rozwijane rozwiązanie chmurowe, które minimalizuje ryzyko, koszty i złożoność.
Neil Leslie, dyrektor działu Developer Experience w firmie Microsoft, dodał:
Microsoft Azure to innowacyjna platforma chmurowa, dzięki której nasi klienci i partnerzy mogą korzystać z bezpiecznej i globalnie dostępnej infrastruktury, by jeszcze skuteczniej wykorzystywać zalety cyfrowej transformacji. Cieszy nas szybki wzrost liczby klientów korzystających z usługi IFS Managed Cloud w technologii Microsoft Azure i liczymy na dalszą pomyślną współpracę.
Więcej informacji na temat usługi IFS Managed Cloud w technologii Microsoft Azure można znaleźć na stronie: www.ifsworld.com/corp/solutions/ifs-applications/cloud-erp/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel