loading...

Beijing Metro Network tworzy kompleksową platformę zarządzania cyklem życia majątku za pomocą systemu ERP IFS Applications

ifsIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Beijing Metro Network Administration (Beijing Metro Network), jedna z największych państwowych spółek zajmujących się zarządzaniem siecią metra w Chinach i nadzorem nad nią, wdrożyła system IFS Applications™ do kompleksowego zarządzania cyklem życia majątku w celu optymalizacji swoich aktywów.

W związku z realizacją strategii integracji transportu w regionach Pekin-Tianjin-Hebei, Pekin wkrótce zapoczątkuje erę zintegrowanej kolei dużych prędkości, międzymiastowej, podmiejskiej i podziemnej. Jako rządowe centrum dowodzenia transportem kolejowym Pekinu, Beijing Metro Network stanie w obliczu coraz bardziej rygorystycznych wymogów dotyczących inteligentnego zarządzania. W celu dostosowania się do tego epokowego wyzwania, przy jednoczesnym podniesieniu poziomu efektywności zarządzania i bezpieczeństwa operacyjnego, spółka Beijing Metro Network zdecydowała się stworzyć pełną platformę zarządzania cyklem życia majątku, która wesprze jej coraz bardziej skomplikowane środowisko.

W wyniku kompleksowego procesu selekcji firmie IFS przyznano kontrakt na dostawę kompletnego rozwiązania z zakresu zarządzania cyklem życia majątku. Spółka Beijing Metro Network wybrała firmę IFS z uwagi na jej udokumentowane doświadczenie w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań klientom z chińskiej branży przewozów kolejowych, w tym Shanghai Metro, Wuhan Metro, Nanjing Metro, Chengdu Metro i Beijing Metro AFC. Kolejnym ważnym czynnikiem była platforma IFS do inteligentnego zarządzania, która integruje podstawowe procesy biznesowe, takie jak zarządzanie projektami, zarządzanie dokumentacją i zarządzanie majątkiem na jednej platformie, zawierającej takie narzędzia, jak IoT i EOI, które ułatwiają spółce Beijing Metro Network podejmowanie decyzji i poprawiają efektywność operacyjną.

Po pomyślnym zakończeniu wdrożenia Beijing Metro Network wykorzystuje obecnie system IFS Applications do zarządzania wszystkimi swoimi aktywami i całym wyposażeniem. Dzięki zebraniu i przeanalizowaniu danych wygenerowanych w procesach, takich jak remonty, zaopatrzenie zarządzanie magazynem Beijing Metro Network może bardziej terminowo realizować naprawy i remonty aktywów, poprawić ich wykorzystanie oraz ograniczyć ryzyko operacyjne. Integracja danych uprościła również zaopatrzenie w części zamienne i pozwoliła firmie zoptymalizować poziom jej zapasów. Te udoskonalenia zdecydowanie zwiększyły obroty magazynu i zredukowały koszty zapasów.
IFS bardzo dobrze rozumie naszą branżę i wysoce zaawansowaną filozofię zarządzania” – powiedział pan Li, kierownik projektu w Beijing Metro Network. „Dzięki swojemu wiodącemu w branży rozwiązaniu IFS zapewnia nam wgląd w stan zasobów firmy w czasie rzeczywistym, co pomaga nam podejmować świadome decyzje. IFS Applications to intuicyjne i efektywne rozwiązanie, które zwiększa możliwości użytkowników dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi. Jego zaawansowana funkcje znacznie podniosły naszą efektywność operacyjną, znormalizowały podstawowe procesy biznesowe i pomogły nam osiągnąć wiodącą w branży pozycję w dziedzinie zarządzania majątkiem.
Peter Bornschein, dyrektor generalny IFS w Chinach, dodał:
Cieszymy się, że spółka Beijing Metro Network wdrożyła system IFS Applications jako swoją platformę zarządzania majątkiem. Zawsze zależało nam przede wszystkim na tym, by umożliwić naszym klientom optymalizację wydajności w całym łańcuchu wartości. Dzięki systemowi IFS Applications spółka Beijing Metro Network skorzysta ze wzorcowej funkcjonalności zapewnionej przez intuicyjny i elegancki interfejs użytkownika.
Więcej informacji na temat rozwiązań IFS z zakresu zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa można znaleźć na stronie www.ifsworld.com/corp/solutions/enterprise-asset-management/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel