loading...

Contract Administration usprawnia obsługę klienta dzięki IFS Applications

ifsFirma z branży outsourcingu zarządzania kadrami i płacami, świadcząca usługi dla przedsiębiorstw produkcyjnych, finansowych i usługowych w Polsce, wdrożyła rozwiązanie ERP firmy IFS.

Firma Contract Administration, założona w 1991 r., świadczy usługi outsourcingu z zakresu obsługi procesów kadrowo-płacowych. Firma posiada cztery biura na terenie Polski (w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Krakowie), dwa w Czechach (w Pradze i Brnie) i jedno na Słowacji (w Bratysławie). W Polsce Contract Administration obsługuje obecnie ponad 500 przedsiębiorstw różnej wielkości, przede wszystkim z sektora produkcyjnego, finansowego i usługowego.

Przed wdrożeniem systemu IFS Applications firma Contract Administration korzystała z systemu ERP innego dostawcy. Firma zdecydowała się na wdrożenie systemu IFS Applications, by odzyskać kontrolę nad procesami i zyskać możliwość elastycznego dostosowania świadczonych usług do zróżnicowanych potrzeb klientów.
System IFS Applications sprawia, że możemy dostarczać klientom atrakcyjne, zaawansowane usługi, takie jak co-sourcing. Oferowanie klientom opcji outsourcingu zadań związanych z administrowaniem niektórych elementów, które wchodzą w skład kluczowych procesów, z poziomu systemu ERP ma duże znaczenie. Powierzenie takich zadań zaufanemu partnerowi, takiemu jak Contract Administration, jest nie tylko ekonomiczne, ale pozwala również pracownikom firmy skupić się na tym, co jest najważniejsze — działalności przedsiębiorstwa. Tego rodzaju współpraca pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas zarówno nam, jak i naszym klientom — mówi Magdalena Aleksandrowicz, dyrektor generalny w firmie Contract Administration.
Marcin Taranek, prezes IFS CEE dodaje:
Cieszymy się, że nasze rozwiązanie pomaga firmie Contract Administration optymalizować działalność i zwiększać przewagę konkurencyjną na rozwijającym się rynku outsourcingu usług wspomagających wszystkie obszary zarządzania przedsiębiorstwem.
Źródło: www.ifsworld.com

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel