loading...

Culligan Middle East stawia na IFS Applications w celu modernizacji i zwiększenia możliwości rozwoju firmy

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że bliskowschodni oddział firmy Culligan zadecydował o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9, który zoptymalizuje działanie jednostek biznesowych firmy i wspomoże jej wzrost.

Culligan Middle East specjalizuje się w uzdatnianiu wody. Firma posiada zakłady produkcyjne oraz punkty sprzedaży sprzętu i serwisu terenowego. System IFS Applications będzie obsługiwać zarządzanie usługami serwisowymi, optymalizując krytyczne procesy biznesowe, takie jak świadczenie usług, finanse, kadry i łańcuch dostaw. System IFS Applications stanowić będzie wspólną platformę obsługi danych dla oddziałów w Dubaju, Abu Zabi, Szardży, Katarze i Bahrajnie, zapewniając kadrze kierowniczej firmy wgląd w procesy firmowe i integrując je w obrębie całego przedsiębiorstwa — modernizując w ten sposób działalności firmy.
Wybraliśmy system IFS Applications z uwagi na jego wszechstronną funkcjonalność, duże uznanie klientów z sektora usług użyteczności publicznej i uzdatniania wody oraz elastyczną architekturę i skalowalność, która wspomoże nasz rozwój” — powiedział Simon Boyd, dyrektor zarządzający w firmie Culligan Middle East. „Zespół firmy IFS zaprezentował wiodące rozwiązanie, które, w przeciwieństwie do innych oferowanych na rynku systemów, spełnia nasze bieżące i przyszłe wymagania. Z niecierpliwością czekam na szybkie i efektywne wdrożenie.
Luis Ortega, dyrektor zarządzający IFS Middle East, dodał:
Wdrażając system firmy IFS, firma Culligan Middle East będzie w stanie zmodernizować i uspójnić kluczowe procesy całego przedsiębiorstwa oraz efektywnie skalować prowadzone działania biznesowe. Firma IFS jest globalną organizacją, dobrze znającą lokalny rynek, a to jest dla firmy Culligan bardzo ważne. Jestem przekonany, że doświadczenie i umiejętności konsultantów firmy IFS zapewnią szybkie i bezproblemowe wdrożenie systemu. Jesteśmy podekscytowani, mogąc powitać firmę Culligan w rodzinie klientów IFS i wesprzeć ją w wykorzystaniu pełni drzemiącego w niej potencjału.
Najnowsze z wielu pomyślnych wdrożeń rozwiązań firmy IFS na Bliskim Wschodzie przeprowadzono w firmach National Paints, Port of Duqm, AIC Steel, Middle East Propulsion Company (MEPC) oraz Tibah Airports Development Co.

Więcej informacji o tym, jak firma IFS wspiera przedsiębiorstwa z branży uzdatniania wody można znaleźć na stronie: www.ifsworld.com/corp/industries/energy-and-utilities/water-utility-asset-management-software/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel