loading...

Czołowa firma konstrukcyjno-budowlana Gülermak wdraża system IFS Applications 9

IFSSystem ERP IFS Applications 9 usprawni zarządzanie złożonymi projektami budowlanymi realizowanymi przez firmę Gülermak dla klientów w Polsce, Turcji i innych krajach europejskich.

 
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że czołowa turecka firma konstrukcyjno-budowlana Gülermak wdraża system IFS Applications™ 9 w Polsce i Turcji w celu usprawnienia zarządzania złożonymi projektami budowlanymi.

Firma Gülermak jest jednym z czołowych przedsiębiorstw konstrukcyjno-budowlanych w Turcji, specjalizującym się w realizacji projektów pod klucz dla sektora transportu publicznego, takich jak m.in. budowa infrastruktury kolei, podziemnych tuneli czy stacji metra. Firma rozwija również działalność na rynkach zagranicznych, a przedstawicielstwo Gülermak na Europę mieści się w Warszawie w Polsce. Obecnie Gülermak jest zaangażowany w projekt realizacji centralnego odcinka drugiej linii metra w Warszawie.

Firma Gülermak potrzebowała zintegrowanego rozwiązania IT, które pozwoliłoby na optymalizację procesów i zwiększenie efektywności w najważniejszych obszarach działalności, takich jak zarządzanie projektami, finanse, zaopatrzenie i gospodarka magazynowa, zarządzanie podwykonawcami i kontraktami oraz kontrola kosztów. Po przeprowadzeniu analizy kilku konkurencyjnych rozwiązań ERP zdecydowano się na wdrożenie systemu IFS Applications 9.
Wybraliśmy rozwiązanie firmy IFS ze względu na jego zaawansowaną funkcjonalność przydatną w sektorze konstrukcyjno-budowlanym” − powiedział Mustafa Tuncer, dyrektor zarządzający polskiego oddziału Gülermak. „Rozwiązanie to pozwoli nam na zwiększenie efektywności w wielu obszarach naszej działalności, w tym w obszarze zarządzania projektami, co ma dla nas kluczowe znaczenie. System IFS Applications 9 nie tylko wychodzi naprzeciw bieżącym potrzebom naszej firmy, ale również jego elastyczność umożliwia adaptację do zmieniających się wymagań rynkowych.
Prezes IFS CEE Marcin Taranek dodał:
Sektor konstrukcyjno-budowlany jest jednym ze strategicznych rynków firmy IFS. Dostarczamy nasze produkty i usługi wielu renomowanym firmom na całym świecie. Cieszymy się, że system IFS Applications 9 ułatwi firmie Gülermak realizację złożonych projektów inżynierskich. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązanie wspomoże firmę Gülermak w rozwoju jej działalności w Polsce i na innych europejskich rynkach.
Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc przedsiębiorstwom z branży konstrukcyjno-budowlanej i infrastrukturalnej zawiera strona: www.ifsworld.com/en/industries/engineering-construction-infrastructure.

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel