loading...

ENERGO-PRO Georgia zwiększa efektywność działań dzięki IFS Applications

IFSIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma JSC ENERGO-PRO Georgia, największy wytwórca i dystrybutor energii elektrycznej w Gruzji, usprawniła zarządzanie przedsiębiorstwem i zwiększyła wydajność dzięki systemowi ERP IFS Applications.

 
Spółka ENERGO-PRO Georgia, należąca do grupy ENERGO-PRO, jest największym prywatnym przedsiębiorstwem w sektorze energetyki w Gruzji, specjalizującym się w wytwarzaniu i dystrybucji energii elektrycznej. Firma jest właścicielem 15 średniej i małej wielkości hydroelektrowni o łącznej mocy 470 MW oraz elektrowni gazowej o mocy 110 MW. Z usług ENERGO-PRO Georgia korzysta ponad 1 200 000 klientów na obszarze obejmującym ponad 70% terytorium Gruzji.

Wdrożenie systemu IFS Applications w firmie ENERGO-PRO Georgia zapewniło integrację systemów informatycznych oraz optymalizację kluczowych procesów biznesowych. Przekłada się to na większą efektywność działań w takich obszarach, jak finanse, gospodarka magazynowa, przeglądy i remonty maszyn i urządzeń, zasoby ludzkie oraz zarządzanie projektami. Z rozwiązania korzysta 340 pracowników firmy ENERGO-PRO Georgia.
System IFS Applications to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie wspiera zarządzanie naszym przedsiębiorstwem i pozwala na zwiększanie efektywności biznesowej – powiedział Mikheil Botsvadze, prezes JSC ENERGO-PRO Georgia. „Dysponujemy stałym dostępem do zawsze aktualnych informacji, co pozwala na pełną kontrolę i skuteczną obsługę techniczną naszej rozległej i złożonej infrastruktury.
Marcin Taranek, prezes IFS CEE, dodał:
Energetyka wytwórcza i dystrybucja energii elektrycznej to docelowe sektory firmy IFS. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na globalnym rynku energetyki możemy dostarczać naszym klientom najlepsze rozwiązania branżowe. Cieszymy się, że firma ENERGO-PRO Georgia – największy dostawca energii elektrycznej w Gruzji – również czerpie korzyści z IFS Applications.
Więcej informacji na temat wsparcia firmy IFS dla firm z sektora energetyki i użyteczności publicznej znajduje się pod adresem: www.ifsworld.com/corp/industries/energy-and-utilities

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel