loading...

Firma IFS, określona przez ARC Advisory Group mianem lidera rynku oprogramowania EAM dla sektora lotnictwa i obrony, podwoiła udziały w rynku

IFSRaport stwierdza, że IFS po raz 10. z rzędu utrzymuje największą część globalnego rynku oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) dla sektora lotnictwa i obrony.

IFS, globalny dostawca aplikacji dla przedsiębiorstw, informuje że według niezależnego źródła jest największym pod względem udziałów w rynku dostawcą oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) dla globalnego sektora lotnictwa i obrony. To już dziesiąty rok z rzędu, gdy wiodąca firma badawcza i doradcza ARC Advisory Group wskazuje IFS jako światowego lidera w produkcji oprogramowania EAM dla specjalistycznego rynku A&D.

Raport firmy ARC „Enterprise Asset Management Global Market 2017 – 2022” stwierdza, że firma IFS niemal podwoiła swoje łączne udziały w rynku A&D i z roku na rok powiększa swoją przewagę nad najgroźniejszymi konkurentami. Dane obejmują wzrost dochodów spowodowany nabyciem w 2017 roku firmy Mxi Technologies, dostawcy oprogramowania do zarządzania remontami w sektorze lotnictwa.
Pozycja IFS jest szczególnie silna na światowym rynku lotnictwa i obrony” – powiedział Ralph Rio, dyrektor ds. badań nad oprogramowaniem dla przedsiębiorstw w firmie ARC Advisory Group. „Firma ta jeszcze powiększyła swoją przewagę dzięki dobrym wynikom sprzedaży rozwiązania IFS Maintenix i systemu IFS Applications firmom z sektora A&D.
W ubiegłym roku IFS zawarła kilka ważnych transakcji i umów o współpracy, m.in. z PSA Airlines, Air Transport Services Group (ATSG), AECOM, TEST-FUCHS, Tsunami Tsolutions, G7 Aerospace i Calidus. Ci klienci i partnerzy dołączają do bazy wiodących użytkowników w sektorze lotnictwa i obrony, która obejmuje takie przedsiębiorstwa, jak BAE Systems, Lockheed Martin, General Dynamics, SAAB, HAL, Emirates, LATAM, China Airlines, Air France-KLM czy Southwest Airlines.

Scott Helmer, prezes ds. lotnictwa cywilnego i wojskowego w korporacji IFS, dodał:
W ciągu ostatnich 10 lat firma IFS pozostawała czołowym dostawcą oprogramowania EAM dla przedsiębiorstw różnej wielkości w tym bardzo dynamicznym sektorze. Nasza wieloletnia pozycja lidera opiera się na konsekwentnym wprowadzaniu innowacyjnych produktów i usług oraz zespole pracowników posiadających szeroką wiedzę specjalistyczną i doświadczenie w branży. Ponieważ optymalizacja zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa pozostaje kluczowa dla dostępności, bezpieczeństwa i wydajności sprzętu, te priorytety będą nadal sprzyjać naszemu wzrostowi i sukcesowi w przyszłości.
Więcej informacji na temat wspierania przez firmę IFS klientów z sektora lotnictwa i obrony można znaleźć na stronie https://www.ifsworld.com/corp/industries/aerospace-and-defense/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel