loading...

Firma IFS przedstawia głównego prelegenta i moderatora IFS World Conference 2018

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, przedstawia głównego prelegenta i moderatora konferencji IFS World Conference, która odbędzie się w Atlancie, w stanie Georgia, w dniach 1–3 maja 2018 roku.


darryl c plummerDaryl C. Plummer pełni funkcję wiceprezesa i dyrektora ds. rozwoju, jest także uznanym ekspertem (Gartner Fellow). Daryl odgrywa kluczową rolę w firmie Gartner w tworzeniu wszechstronnych prognoz branżowych i technologicznych. Daryl ma ponad 35 lat doświadczenia w pracy na stanowiskach związanych z planowaniem strategicznym i zarządzaniem na wysokim szczeblu w dziedzinie informatyki i przetwarzania danych. Jako dyrektor ds. rozwoju w firmie Gartner w dziedzinie powstających trendów zarządza on badaniami nad technologią chmury i jest głównym analitykiem do spraw zarządzania procesami biznesowymi, architektury SOA i technologii internetowych. Na konferencji IFS World Conference w mowie otwierającej przedstawi on prognozy na temat wciąż zmieniającego się świata IT.

ammy mcwhriterAmy McWhirter jest zawodową prezenterką, konsultantką i moderatorem na targach i innego rodzaju wydarzeniach. Jej ciekawe, pełne energii wystąpienia umiejętnie przykuwają uwagę publiczności. Amy ma olbrzymie doświadczenie w branży cyberbezpieczeństwa, produkcji, ochrony zdrowia, informatyki i wielu innych, zarówno pod kątem startupów, średnich przedsiębiorstw, jak i firm zaliczających się do rankingu Global 500 czasopisma Fortune. Oprócz pełnienia roli moderatora (MC) Amy ma także doświadczenie producenta filmowego i zawodowej prezenterki. Wielokrotnie pełniła rolę gospodarza na wydarzeniach organizowanych przez renomowane na świecie firmy z branży technologicznej. W roli moderatora konferencji Amy przeprowadzi uczestników przez trzy dni pełne wydarzeń, szkoleń i okazji do nawiązania kontaktów.

Mark Boulton, kierownik ds. marketingu w firmie IFS, powiedział:
IFS World Conference 2018 będzie świetną okazją dla bieżących i potencjalnych klientów oraz naszych partnerów do spotkań z ekspertami, zapoznania się z najnowszymi informacjami branżowych oraz wymiany doświadczeń. Przedstawiając swój punkt widzenia i spostrzeżenia, Daryl C. Plummer i Amy McWhirter nadadzą konferencji jeszcze bardziej profesjonalnego charakteru, a ich spostrzeżenia dotyczące przyszłości biznesu będą dla uczestników cenną wskazówką.
Aby uzyskać więcej informacji na temat konferencji IFS World Conference 2018 lub się na nią zarejestrować, zapraszamy na stronę: http://www.ifsworld.com/corp/news-and-events/events/world-conference-2018/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel