loading...

Firma IFS wyposaży techników serwisowych w platformę rzeczywistości mieszanej za pomocą okularów Microsoft HoloLens

IFSProjekt koncepcyjny stawia na wykorzystanie rzeczywistości mieszanej, by jeszcze efektywniej wykorzystywać dane z systemu IFS Applications™ za pomocą nakładki holograficznej.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała o rozpoczęciu nowego projektu koncepcyjnego opracowywanego przez dział badawczo-rozwojowy IFS Labs. Celem projektu jest rozpoczęcie nowej ery zarządzania serwisem w terenie.

Dział IFS Labs zintegrował system IFS Applications z oprogramowaniem Microsoft HoloLens, które umożliwia technikom serwisowym holograficzną wizualizację danych z systemu firmy IFS za pomocą okularów HoloLens. Hologram jest nakładany bezpośrednio na serwisowane aktywa.

Wyświetlanie danych bezpośrednio przed oczami technika umożliwia pracę z wykorzystaniem obu rąk. Hologram stanowi nakładkę aktualizowaną w czasie rzeczywistym, dzięki czemu serwisant ma natychmiastowy dostęp do danych, takich jak historia serwisu, analizy wydajnościowe i zakresy temperatur. Okulary HoloLens umożliwiają również obsługę danych w czasie rzeczywistym — przycisk „wskazówki robocze otwiera instrukcje serwisowe przechowywane w systemie IFS Applications.

Rozwiązanie, za pomocą wbudowanego aparatu fotograficznego, umożliwia również łatwe dokumentowanie wykonywanych prac i przechowywanie tworzonej dokumentacji w systemie IFS Applications do wykorzystania w przyszłości.
Jesteśmy bardzo podekscytowani naszym projektem koncepcyjnym — wierzymy, że drzemie w nim potencjał umożliwiający zmianę postrzegania przez nas zarządzania serwisem w terenie” — powiedział Bas de Vos, dyrektor działu IFS Labs. „Wykorzystując okulary Microsoft HoloLens, możemy wspomóc personel serwisowy w obsłudze złożonych środowisk oraz dostępie do krytycznych danych dotyczących serwisowanych aktywów, a to przełoży się na znaczące korzyści, takie jak większa produktywność i wzrost liczby napraw przy pierwszej wizycie. Zarządzanie serwisem w terenie jest dla firmy IFS obszarem priorytetowym — jesteśmy liderem w tej branży. Utrzymamy tę pozycję dzięki innowacyjnym rozwiązaniom przekładającym się na realne korzyści biznesowe.
Brandon Bray, główny kierownik ds. programu Microsoft HoloLens powiedział:
Widzimy ogromny potencjał drzemiący w połączeniu rzeczywistości mieszanej okularów Microsoft HoloLens z oprogramowaniem, takim jak IFS Applications celem wyposażenia techników serwisowych w innowacyjne narzędzia zwiększające ich produktywność. Microsoft bardzo sobie ceni współpracę z IFS, dzięki której obie firmy jeszcze bardziej ugruntowują swoją pozycję na rynku, oferując klientom nowe produkty i dodatkowe korzyści.
IFS Labs pracuje nad przyszłym zastosowaniem tej koncepcji w odniesieniu do innych oferowanych przez IFS rozwiązań. Więcej informacji na temat projektów opracowywanych obecnie przez dział IFS Labs: www.ifsworld.com/corp/solutions/ifs-applications/ifs-labs/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel