loading...

Firma LANCom dołącza do globalnej sieci IFS Partner Network jako Channel Partner na rynek bałkański

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że słoweńska firma LANCom, która zajmuje się dostarczaniem usług integracji i implementacji systemów informatycznych, dołączyła do globalnej sieci IFS Partner Network. Jako partner IFS firma ta będzie zajmować się sprzedażą i wdrażaniem systemu IFS Applications™ w przedsiębiorstwach z krajów bałkańskich.

Firma LANCom, której siedziba mieści się w Mariborze w Słowenii, od ponad 27 lat zajmuje się wdrażaniem rozwiązań informatycznych. Przedsiębiorstwo oferuje usługi konsultingowe, planistyczne, wdrożeniowe i serwisowe w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT, takich jak systemy ERP czy systemy informacji dla pasażerów.

Bogate doświadczenie w obszarze systemów ERP sprawia, że firma LANCom świetnie nadaje się na dostawcę rozwiązań firmy IFS przedsiębiorstwom działającym na terenie Słowenii, Serbii, Chorwacji, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny, Albanii, Macedonii i Kosowa. Konsultanci LANCom przejdą szkolenie i certyfikację w IFS Academy.
Bardzo cieszy nas perspektywa realizacji wspólnych projektów z firmą IFS. Bogata oferta IFS w połączeniu z naszą znajomością rynku lokalnego to świetne podstawy biznesowe w obliczu rosnącego zainteresowania rozwiązaniami ERP na terenie Słowenii i innych krajów w tym regionie. Dla nas ta współpraca jest naturalnym następnym krokiem” — powiedział Miha Jurgec, prezes firmy LANCom.
Prezes zarządu IFS CEE Marcin Taranek dodał:
Z przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy z firmą LANCom, która posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP. Liczymy na to, że nasze partnerstwo zaowocuje poszerzeniem bazy klientów IFS na terenie Bałkanów.
Źródło: www.ifsworld.com

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel