loading...

Firma Leopad z sektora ropy i gazu wdraża rozwiązanie firmy IFS

ifsSystem IFS Applications pomoże zwiększyć wydajność operacyjną i usprawnić zarządzanie projektami dostawcy usług związanych z instalacjami morskimi i lądowymi. Firma Leopad zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications™ 9 w celu skonsolidowania prowadzonej działalności i zwiększania wydajności operacyjnej.Grupa Leopad, której siedziba mieści się w Malezji, oferuje szereg usług w zakresie konserwacji antykorozyjnej oraz specjalistycznych usług związanych z instalacjami morskimi i lądowymi w sektorze ropy i gazu. Firma zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications w celu skonsolidowania działań i usprawnienia procesów zarządzania projektami i zasobami. Zakupione przez grupę Leopad rozwiązanie firmy IFS obejmuje funkcje zarządzania projektami, zarządzania finansami, planowania zasobów, zarządzania podwykonawcami, a także zarządzania zasobami i zaopatrzeniem. Jego wdrożeniem zajmie się partner IFS — firma MEASA Consulting PVT LTD.
Wybraliśmy system IFS Applications ze względu na jego łatwość obsługi i unikalne możliwości zarządzania projektami uwzględniające specyfikę naszej branży. Biorąc pod uwagę sukcesy firmy IFS w dostarczaniu rozwiązań dla sektora ropy i gazu, cieszy nas perspektywa tej współpracy w celu dalszego zwiększania wydajności operacyjnej i zapewnienia dalszej pomyślnej działalności grupy Leopad” — stwierdził D.K. Guru, prezes grupy Leopad.
Sridharan Arumugan, wiceprezes IFS dla obszaru Azji Południowo-Wschodniej, dodał:
Z przyjemnością informujemy o zawarciu ważnego kontraktu, co stanowi kolejny nasz sukces na rynku ropy i gazu w Malezji. Liczymy na długą i pomyślną współpracę, dzięki której to innowacyjne przedsiębiorstwo umocni swoją pozycję na rynku, wykorzystując nasze nowoczesne i elastyczne rozwiązanie ERP dla firm o profilu projektowym
Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla sektora ropy i gazu znajduje się tutaj: www.ifsworld.com/corp/industries/oilfield-service-software/.

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel