loading...

Firma motoryzacyjna Plastic 7A modernizuje produkcję dzięki IFS Applications

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła, że wiodący producent wyrobów z tworzywa sztucznego, firma Plastic 7A, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9, który wspomoże kluczowe procesy firmowe, takie jak finanse, kadry, CRM, logistyka, produkcja, sprzedaż, remonty i zapewnienie jakości.

Firma Plastic 7A, producent komponentów z tworzywa sztucznego wykorzystywanych między innymi w produkcji pojazdów marki Audi, Opel, Seat, Ford, Bentley, Lamborghini i Porsche, w ciągu ostatnich lat bardzo mocno się rozrosła. Poszerzona struktura firmy wymagała bardziej zaawansowanego, solidnego i skalowalnego rozwiązania ERP, które umożliwiłoby jej dalszy wzrost w sposób szybki i opłacalny.

Po przeanalizowaniu ofert dostawców, takich jak SAP i QAD, firma Plastic 7A zadecydowała o wdrożeniu rozwiązania firmy IFS. Nowy system oferuje wszechstronną obsługę potrzeb firmy związanych z jej modernizacją oraz wspiera wdrożenie systemów uproszczonych (lean) i zachowanie zgodności ze standardami IATF, co stanowi jedno z głównych wymagań stawianych przed firmami wchodzącymi w skład łańcucha dostaw w branży motoryzacyjnej.

Poza usprawnieniem procesów decyzyjnych firma Plastic 7A oczekuje redukcji kosztów utrzymania rozwiązania ERP i znacznego wzrostu wskaźników KPI.
Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications stanie się główną siłą napędową dalszego rozwoju firmy Plastic 7A — powiedział Carlos González, prezes firmy Plastic 7A.
Gustavo Brito, prezes IFS w Hiszpanii i Portugalii dodał:
Współpraca z firmą Plastic 7A jeszcze bardziej ugruntowała pozycję firmy IFS jako wiodącego dostawcy oprogramowania dla branży motoryzacyjnej. Nasze doświadczenie branżowe nabyte podczas współpracy z takimi firmami, jak Grupo Borgstena i Manufactura Moderna de Metales w połączeniu z rozległą wiedzą branżową naszego partnera, firmy SII Concatel, stanowią gwarancję powodzenia całego projektu.
Firmy IFS i SII Concatel wdrożą system IFS Applications w czterech zakładach firmy 7A w Walencji (Hiszpania).

Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc organizacjom z sektora motoryzacyjnego zawiera strona: www.ifsworld.com/corp/industries/automotive/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel