loading...

Firma Pukka Pies stawia na IFS Applications 9

IFS - SYSTEM ERPLider brytyjskiego rynku spożywczego wdraża system ERP firmy IFS w celu zwiększenia efektywności i udoskonalenia procesów planistycznych oraz zapewnienia realizacji przyszłych działań biznesowych.
 
 
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma Pukka Pies, niezależny brytyjski producent wyrobów spożywczych, wdroży system IFS Applications™ 9 celem zwiększenia możliwości planistycznych i wspomożenia rozwoju biznesowego.

Założona w 1963 roku firma Pukka Pies z siedzibą w Leicestershire jest niezależną firmą rodzinną. Każdego roku linie produkcyjne firmy opuszcza 69 milionów wypieków. Firma rozpoczęła działalność od dostarczania wyrobów do punktów sprzedaży, frytkarni, sklepów mięsnych, piekarni i obiektów sportowych. Obecnie firma Pukka Pies zajmuje się sprzedażą detaliczną i dostarcza wypieki do większości dużych supermarketów i sklepów lokalnych.

Przejście do sektora sprzedaży detalicznej spowodowało powstanie sporych różnic w wolumenach produkcyjnych. Z tego powodu firma Pukka Pies poszukiwała sposobu na zastąpienie przestarzałego oprogramowania biznesowego systemem, który byłby w stanie dokładnie kontrolować procesy produkcyjne i magazynowe firmy w obrębie jej krajowych działań.

Dzięki systemowi IFS Applications 9 firma Pukka Pies zyskała dostęp do pojedynczego i efektywnego rozwiązania klasy ERP, które ułatwi śledzenie procesów łańcucha dostaw i podniesie efektywność zarządzania produkcją. System IFS Applications 9 zredukuje liczbę powielanych dokumentów poprzez umożliwienie bezpośredniego raportowania finansowego i magazynowego, co znacznie usprawni procesy audytowe.

Firmie Pukka Pies zależało na systemie, który zapewni realizację przyszłych działań, usprawni planowanie i nie zostanie w tyle, gdy firma będzie rozszerzać działalność. System IFS Applications oferuje pełny zakres funkcjonalności ERP, co oznacza, że zamiast integracji dodatkowego oprogramowania firm zewnętrznych firma Pukka Pies będzie mogła wdrażać kolejne rozwiązania firmy IFS, adaptując się do rosnących lub zmiennych wymagań biznesowych.
System IFS Applications doskonale wpasowuje się w wymagania firmy Pukka Pies. Zintegrowane rozwiązania kadrowe i płacowe stanowią przydatny dodatek, którego nie znaleźliśmy w ofertach innych dostawców. Nie bez znaczenia był również wysoki komfort pracy z systemem, ponieważ jest to pierwsze wdrażane przez nas rozwiązanie ERP. System firmy IFS został dobrze przyjęty przez naszych pracowników z uwagi na jego intuicyjny interfejs i łatwość obsługi” — powiedział Andrew Wormald, kierownik ds. systemów i procesów biznesowych w firmie Pukka Pies. „W firmie IFS znaleźliśmy kulturę pracy podobną do naszej. Oferowany przez nich system IFS Applications jest ciągle rozwijany. Dostrzegamy jego duży potencjał w odniesieniu do działalności naszej firmy.
Paul Massey, dyrektor zarządzający w IFS UK dodał:
Pukka Pies to wspaniały przykład brytyjskiej firmy szukającej sposobu na osiągnięcie gotowości na przyszłe zmiany. System IFS Applications zwiększy efektywność całej organizacji, pomagając jej sprostać bieżącym wymaganiom i stanowiąc podstawę przyszłego rozwoju firmy Pukka Pies.
Źródło: www.ifsworld.com

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel