loading...

Firma Sartorius AG wdraża rozwiązanie IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie, aby usprawnić obsługę klienta

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Sartorius AG — czołowy dostawca sprzętu farmaceutycznego i laboratoryjnego — wdroży rozwiązanie IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie w 50 placówkach na całym świecie. Oprogramowanie to jest główną częścią oferty w zakresie Zarządzania Obsługą Serwisową. Umowa obejmuje licencje i usługi o wartości ponad 1,5 miliona euro.


Po kompleksowej ocenie dostawców firma Sartorius wybrała ofertę firmy IFS jako najlepszego dostawcy oprogramowania oraz lokalnego wsparcia, ze względu na jej rozwiązanie do zarządzania serwisem w terenie. Głównym czynnikiem decydującym było dostosowanie oferowanego rozwiązania do obecnych potrzeb firmy Sartorius m.in. poprzez zapewnienie nowych samoobsługowych narzędzi dla pracowników serwisu, umożliwienie szybszego reagowania na zapytania klientów, czy też wsparcie w rozwoju firmy i ewolucji usług. Kolejnym ważnym kryterium dla firmy Sartorius było wdrożenie rozwiązania serwisowego, które jest zarówno proste do zintegrowania z już stosowanymi systemami, jak i intuicyjne w obsłudze dla użytkowników końcowych.

Firma Sartorius ma na całym świecie opinię innowacyjnego dostawcy wysokiej jakości sprzętu farmaceutycznego i laboratoryjnego. To, co wyróżnia ją na tle konkurencji, to kompleksowe portfolio usług oferowanych klientom z branży farmaceutycznej, chemicznej oraz spożywczej.Klienci z sektora farmaceutycznego i laboratoryjnego podlegają surowym przepisom i zasadom w zakresie bezpieczeństwa. Muszą być pewni, że ich sprzęt i procesy są zawsze niezawodne i zapewniają prawidłowe wyniki. Profesjonalna, dobrze wyposażona technicznie obsługa klienta, która może szybko reagować na wszelkie zgłoszenia, jest kluczowa w tym środowisku — powiedział Arne Rosenhagen, wiceprezes ds. serwisu w firmie Sartorius. Peter Höhne, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w IFS Europe Central dodał:
Firma Sartorius to jeden z czołowych dostawców w przemyśle farmaceutycznym i cieszymy się, że będziemy współpracować, dostarczając nasze najlepsze w branży rozwiązanie do harmonogramowania. Najwyższej klasy usługi serwisowe znacznie wyróżniają firmę na tle silnie konkurencyjnego rynku, a nasze rozwiązanie zapewni wsparcie ciągłego rozwoju i przyczyni się do osiągania ciągłych sukcesów przez firmę Sartorius.
W 2016 roku firma Sartorius zacznie wdrażać moduł IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie dla ponad 500 użytkowników.

Firma IFS otrzymała miano lidera w raporcie „Magic Quadrant” firmy Gartner dotyczącym rozwiązań do zarządzania serwisem w terenie (2015). Bezpłatną kopię raportu firmy Gartner można pobrać, klikając tutaj. Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniu IFS Zarządzanie Obsługą Serwisową, można również przejść do naszej witryny.

Źródło: www.ifsworld.com

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel