loading...

Gaia Herbs za pomocą IFS Applications o 25% skraca czas na comiesięczne rozliczenia

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Gaia Herbs® – wiodący dostawca suplementów ziołowych – wdroży system IFS Applications jako oprogramowanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP). Za wyborem tego rozwiązania przemawiała bogata wiedza firmy IFS w branży produkcji procesowej oraz umiejętność doskonalenia wydajności w obszarach kluczowych dla funkcjonowania przedsiębiorstw.
W firmie Gaia zostaną w ten sposób zastąpione dwa oddzielne systemy ERP, czego wynikiem będą następujące korzyści:

 
  • Skrócenie o 25% czasu potrzebnego na rozliczanie finansów pod koniec miesiąca i roku.
  • Zaoszczędzenie od 80 do 100 godzin tygodniowo na ręcznym wprowadzaniu danych do portalu „MeetYourHerbs®”, który umożliwia klientom śledzenie dostaw i udostępnia informacje o pochodzeniu produktów. 
  • Sprawne obliczanie faktycznych kosztów wytwarzania, które stanowi wyzwanie w przypadku niektórych systemów ERP ze względu na przemiany materiałów na surowiec wykorzystywany w wielu produktach. 
  • Grupowe zatwierdzanie rejestrów elektronicznych przydatne w zapewnianiu zgodności z wytycznymi organizacji FDA.
  • Funkcje obsługi sprzedaży i planowania działalności ułatwiające balansowanie możliwości produkcyjnych względem spodziewanego popytu.

Wgląd w łańcuch dostaw jest w firmie Gaia bardzo ważny. Dzięki temu klienci mają pewność, że otrzymują towar zgodny z zamówieniem. Już teraz w witrynie firmy klient może wpisać kod produktu, by zobaczyć szczegółowe informacje na temat pochodzenia, daty przetworzenia i siły działania danej partii ziół.
Ważne jest, by nasi klienci mogli sprawdzić, skąd pochodzą nasze zioła i zobaczyć wszystkie dotyczące ich wyniki testów” – powiedział Jason Phillips, kierownik projektów technicznych w firmie Gaia. „Obecnie tę usługę zapewniamy klientom w sposób ręczny, co wraz z rozwojem naszej działalności staje się coraz mniej praktyczne. Ponieważ planujemy znaczną ekspansję, potrzebujemy bardziej skalowalnego, automatycznego rozwiązania. System IFS Applications umożliwi nam automatyzację procesów, a także dodanie nowych danych do portalu „MeetYourHerbs®”, takich jak nazwa dostawcy wyprodukowanej partii produktu i wiele innych. Wraz z rozwojem działalności, zamiast oddalać się od klienta, chcemy przy użyciu rozwiązań technologicznych budować jeszcze większą więź.
Katherine James, wiceprezes ds. sprzedaży w IFS North America – dodaje:
Jesteśmy pod wrażeniem starań firmy Gaia nie tylko w celu ułatwienia śledzenia dostaw, ale także umożliwienia klientom poznania pochodzenia i czystości ich produktów. Bardzo cieszy nas okazja do wsparcia ich wysoce technicznego podejścia do rozwoju działalności. Chętnie pomożemy im w optymalizowaniu procesów administracyjnych i lepszym planowaniu produkcji względem przewidywanej sprzedaży.
Źródło: www.ifsworld.com

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel