loading...

GK Gruppen stawia na system IFS Applications, który zoptymalizuje zarządzanie serwisem w terenie i projektami

IFSFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że wiodący wykonawca i dostawca usług — firma GK — zadecydował o wdrożeniu systemu IFS Applications™, który ujednolici kluczowe procesy biznesowe i przyspieszy rozwój firmy.

Firma GK Gruppen AS jest jednym z wiodących skandynawskich wykonawców technicznych i partnerów serwisowych zajmujących się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, wentylacyjnymi i chłodniczymi, jak również inteligentnymi budynkami, instalacjami elektrycznymi i zabezpieczeniami. Firma zatrudnia ponad 3000 pracowników w Norwegii, Szwecji i Danii.

Firma GK Gruppen AS oraz jej oddziały będą wykorzystywać w pełni zintegrowane rozwiązanie ERP firmy IFS do wsparcia i optymalizacji krytycznych procesów biznesowych, takich jak zarządzanie serwisem, zarządzanie projektami, CRM, mobilność, kadry, analityka biznesowa, łańcuch dostaw i finanse.

3000 użytkowników zostanie wyposażonych w kompleksowe rozwiązanie do zarządzania serwisem i projektami, począwszy od pojedynczych zleceń roboczych po złożone kontrakty serwisowo-remontowe i duże projekty obejmujące kilka jednostek biznesowych i oddziałów. Technicy serwisowi firmy GK zostaną wyposażeni w zaawansowane narzędzia do zarządzania zadaniami i zleceniami roboczymi z poziomu urządzeń przenośnych. System IFS Applications zastąpi większość obecnych systemów firmy GK.
W ostatnich latach firma GK Gruppen AS dynamicznie się rozwinęła i objęła swoją działalnością nowe segmenty rynkowe. Potrzebowaliśmy pojedynczego rozwiązania, które zarządzałoby zleceniami serwisowymi i procesami we wszystkich obszarach biznesowych naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że to nowe rozwiązanie wyposaży nas w jeszcze mocniejszą platformę do dostarczania klientom produktów dostosowanych do ich potrzeb — powiedział Øyvind Monrad-Krohn, dyrektor ds. IT w firmie GK Gruppen AS. System IFS Applications to w pełni zintegrowane rozwiązanie, które umożliwi firmie GK zarządzanie zarówno złożonymi umowami serwisowymi, jak i zleceniami roboczymi z zakresu obsługi technicznej budynków; rozwiązanie firmy IFS umożliwi również zarządzanie złożonymi projektami instalacyjnymi w nowych budynkach, efektywnie koordynując działania wszystkich technicznych obszarów działalności firmy, co przełoży się na wyższą jakość świadczonych usług. Nowe rozwiązanie będzie również stanowić mocną podstawę wspierającą cyfryzację i efektywność operacyjną, oferując np. zaawansowane funkcje mobilne i serwisowe zwiększające efektywność działań naszych techników serwisowych w terenie. Na nasz wybór miało również wpływ rozległe doświadczenie branżowe konsultantów firmy IFS.
Glenn Arnesen, prezes IFS Scandinavia, dodał:
Bardzo się cieszymy, że firma GK, wiodący wykonawca techniczny, wybrała system IFS Applications. To dla firmy IFS ogromne osiągnięcie, które dowodzi nie tylko zaawansowanych możliwości oferowanego rozwiązania, ale także naszego doświadczenia wdrożeniowego i branżowego w sektorze konstrukcyjno-budowlanym i usługowym. Technologia na rynku konstrukcyjno-budowlanym bardzo się rozwinęła na przestrzeni ostatniej dekady, a firma GK, zdobywająca coraz to nowych klientów posiadających rozległą infrastrukturę i obsługujących złożone procesy, jest branżowym liderem.
Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc przedsiębiorstwom z branży konstrukcyjno-budowlanej zawiera strona: http://www.ifsworld.com/corp/industries/engineering-construction-infrastructure/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel