loading...

Glas Trösch stawia na IFS Applications

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Glas Trösch, działający na skalę europejską szwedzki producent i przetwórca szkła, zadecydowała o wdrożeniu systemu ERP  IFS Applications.

 
Rozwiązanie firmy IFS zostanie wdrożone w kilku zakładach produkcyjnych firmy Glas Trösch. Zastosowane oprogramowanie zmapuje centralne procesy biznesowe firmy, umożliwiając jej osiągnięcie płynnego obiegu informacji, uproszczenie procesów, skrócenie czasów reakcji, korzystanie z bieżących danych z zakresu wydajności prowadzonych działań oraz zwiększenie przejrzystości.
Firma IFS w pełni rozumie naturę i specyficzne wymagania naszej branży — powiedział Roland Lenz, kierownik ds. IT w firmie Glas Trösch. System IFS Applications spełnia nasze obecne wymagania, a jego wysoka funkcjonalność przekłada się na możliwości adaptacyjne odpowiadające planowanemu rozwojowi firmy.
Firma Glas Trösch to kolejny szwedzki lider, który dołącza do naszej rosnącej bazy klientów — mówi Peter Höhne, wiceprezes IFS Central Europe. Decyzja firmy Glas Trösch o wyborze rozwiązania firmy IFS jest dla nas powodem do dumy. Jesteśmy przekonani, że IFS odegra ważną rolę w rozwoju tej firmy i przyczyni się do kolejnych 100 lat jej sukcesów.
Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla przedsiębiorstw z sektora produkcji przemysłowej: http://www.ifsworld.com/corp/industries/industrial-manufacturing/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel