loading...

Globalny lider branży uzdatniania powietrza wdroży na całym świecie platformę IFS Field Service Management

ifsIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Munters, światowy lider w dziedzinie energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań z zakresu uzdatniania powietrza i klimatyzacji dla przemysłu, zdecydowała się wdrożyć rozwiązanie do zarządzania serwisem w terenie IFS Field Service Management™ (FSM).


Od 1955 roku firma Munters definiuje przyszłość uzdatniania powietrza. Korzystając z innowacyjnych technologii, firma tworzy idealne warunki klimatyczne dla klientów z wielu branż, w szczególności z sektorów spożywczego, farmaceutycznego i centrów danych. Munters prowadzi działalność na całym świecie, produkując, sprzedając oraz świadcząc usługi w ponad 30 krajach.

Po blisko 20 latach używania systemu IFS Applications™ jako swojej głównej platformy ERP firma Munters postanowiła rozszerzyć swój zestaw stosowanych narzędzi IFS o rozwiązanie do zarządzania serwisem w terenie IFS FSM, które ułatwi rozwój w globalnej skali. Najważniejsze korzyści dla firmy Munters:
  • Wspólny globalny system w całej firmie zwiększy zadowolenie klientów
  • Wyższa wydajność serwisantów
  • Krótszy czas reakcji serwisu
Lepsza kontrola kosztów, w tym redukcja kosztów podróży i nadgodzin
Liczyliśmy na znalezienie partnera, który pomógłby nam zharmonizować i zoptymalizować nasze globalne procesy biznesowe – powiedział Sebastien Leichtnam, wiceprezes Grupy Munters. Na naszej liście życzeń znajdowały się pierwszorzędna obsługa klienta oraz rozwiązanie, które wyposażyłoby naszych serwisantów w odpowiednie informacje i narzędzia. Ponieważ współpracujemy z firmą IFS od dawna, jesteśmy pewni, że może nam ona zapewnić najlepszą wiedzę oraz rozwiązanie, które pomoże nam dodatkowo zwiększyć naszą wydajność operacyjną dzięki optymalnemu zarządzaniu serwisem w terenie i możliwościom harmonogramowania.
System IFS FSM zostanie wdrożony u użytkowników w ok. 25 krajach. Firma Munters wykorzysta całe rozwiązanie IFS FSM do stworzenia globalnie zunifikowanego systemu w celu zaspokojenia potrzeb klientów całej organizacji.

Elni Kullmer, dyrektor IFS w Skandynawii, dodał:
Z wielkim zadowoleniem informujemy, że firma Munters poszerza wieloletnią współpracę z nami o nasze wiodące na rynku rozwiązanie do zarządzania serwisem w terenie. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację współpracy z firmą Munters w najbliższych latach i zapewnienie systemowego wsparcia jej procesów wewnętrznych i zewnętrznych w całym łańcuchu wartości oraz dalsze zwiększenie ogólnej efektywności firmy.
Więcej informacji na temat tego, jak IFS wspiera firmy serwisowe: www.ifsworld.com/corp/solutions/service-management/field-service-management/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel