loading...

Grupa ISERBA - dostawca usług serwisowych - stawia na IFS w celu wsparcia cyfrowej transformacji

IFSIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Grupa ISERBA, francuski dostawca usług z zakresu obsługi technicznej budynków, zadecydowała o wdrożeniu systemu ERP IFS Applications™ 9, który wspomoże realizację strategii dotyczącej rozwiązań mobilnych, zoptymalizuje procesy administracyjne oraz jeszcze bardziej zacieśni relacje z klientami. Rozwiązanie zostanie wdrożone przez partnera IFS, firmę Applium.

Założona w Lyonie w 1978 roku Grupa ISERBA każdego roku obsługuje ponad 1,6 miliona zgłoszeń serwisowych. Jest to możliwe dzięki sieci placówek obejmującej ponad 30 lokalizacji na terenie całej Francji.

Aby przyspieszyć swój wzrost i zapewnić wysoką jakość świadczonych usług serwisowych, firma postanowiła zastąpić mieszaninę dotychczasowych, przestarzałych rozwiązań nowoczesną platformą dla przedsiębiorstw, która umożliwiłaby optymalizację wydajności personelu mobilnego oraz wsparła działania administracyjne za pomocą portali B2B i B2C.

Po wnikliwym procesie ewaluacyjnym obejmującym kilku dostawców Grupa ISERBA wybrała system IFS Applications, który ujednolici prowadzone przez nią działania oraz zoptymalizuje kluczowe procesy biznesowe, takie jak planowanie obsługi technicznej, zarządzanie serwisem, zarządzanie projektami, zarządzanie relacjami z dostawcami i klientami oraz zapewnienie jakości i obsługa firmowych finansów.
Czyniąc z systemu IFS Applications naszą centralną platformę biznesową, będziemy w stanie zoptymalizować zarządzanie działaniami serwisowymi i wyposażyć pracowników w narzędzia do lepszego zarządzania danymi” — powiedział Frédéric Masson, dyrektor ds. rozwoju technicznego w Grupie ISERBA. „Dodatkowo wdrożony przez firmy Applium i IFS portal do współpracy jeszcze bardziej zacieśni nasze relacje z klientami i dostawcami, co przełoży się na lepszą obsługę zgłoszeń i wyższą jakość serwisu.
Amor Bekrar, prezes oddziału IFS we Francji, dodał:
Bardzo się cieszymy, mogąc powitać Grupę ISERBA w gronie naszych nowych klientów. Dzięki strategicznym inwestycjom w nasze możliwości z zakresu zarządzania serwisem staliśmy się wiodącym dostawcą dla sektora usług serwisowych i branży konstrukcyjno-budowlanej. Grupa ISERBA, jak wiele podobnych firm, zdaje sobie sprawę z potencjału cyfrowej transformacji w zakresie optymalizacji wydajności działań biznesowych, dlatego bardzo się cieszymy, że możemy pomóc jej w tym procesie. Liczymy na wiele lat owocnej dla obu stron współpracy z Grupą ISERBA.
Eric Chambost, szef działu IFS w firmie Applium, skomentował:
Jesteśmy dumni z możliwości współpracy z Grupą ISERBA i firmą IFS nad wdrożeniem wszechstronnego, zorientowanego na usługi serwisowe rozwiązania biznesowego, które zapewni użytkownikom komfort pracy, a firmie szybki zwrot z inwestycji.
Więcej informacji na temat wsparcia firmy IFS dla firm z branży serwisowej znajduje się pod adresem: www.ifsworld.com/corp/industries/service/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel