loading...

HEINZ-GLAS modernizuje infrastrukturę IT, wdrażając system IFS Applications 9

IFSIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma HEINZ-GLAS, lider w branży produkcji i przetwarzania opakowań szklanych dla przemysłu kosmetycznego, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9 — przyszłościowej platformy, która wesprze międzynarodowy rozwój firmy oraz jej transformację cyfrową.

HEINZ-GLAS, z siedzibą w Kleintettau w Niemczech, to firma hutnicza posiadająca 16 zakładów produkcyjnych i punktów sprzedażowych w 12 krajach na całym świecie.

Zgodnie z obraną strategią, firma HEINZ-GLAS zadecydowała o zastąpieniu przestarzałych rozwiązań biznesowych nowoczesnym i wszechstronnym rozwiązaniem ERP. Po wnikliwej, wspieranej przez uznaną firmę Fraunhofer Project Group for Applied Information Technology (FIT) analizie kilku bardzo konkurencyjnych ofert, firma HEINZ-GLAS wybrała system IFS Applications 9.

Wśród kluczowych wymagań stawianych przed nowym systemem ERP znalazły się intuicyjność, elastyczność w zakresie rozbudowy oraz zachowanie zgodności z prawnymi wymogami kraju docelowego. Dodatkowo ustandaryzowane na poziomie grupy dane przyczynią się do wzrostu przejrzystości procesów firmowych i wesprą efektywne zarządzanie korporacją. Co więcej, w pełni zintegrowane rozwiązanie firmy IFS umożliwi firmie HEINZ-GLAS przeprowadzanie transformacji cyfrowej według koncepcji Przemysł 4.0.

Rozwiązanie firmy IFS będzie wspierać kluczowe procesy biznesowe, takie jak finanse, kadry, zarządzanie łańcuchem dostaw, projektowanie, produkcja, sprzedaż i serwis oraz remonty, jak również zarządzanie jakością i dokumentacją. System IFS Applications zostanie najpierw wdrożony w czterech zakładach na terenie Niemiec. W kolejnej fazie nastąpi wdrożenie na poziomie globalnym.
Firma IFS zaoferowała nam rozwiązanie wszechstronne, wychodzące naprzeciw wszystkim naszym kluczowym wymaganiom” — powiedziała Carletta Heinz, właścicielka HEINZ-GLAS. „Innowacyjna wielowarstwowa architektura systemu IFS Applications umożliwia szybkie i ekonomiczne aktualizacje — to prawdziwie przyszłościowe rozwiązanie ERP. Kolejnym istotnym czynnikiem była jakość komunikacji z firmą IFS i jej podejście — nasze zespoły bardzo szybko znalazły wspólny mianownik.
Peter Höhne, wiceprezes działu sprzedaży i marketingu w IFS w Europie Środkowej dodał:
Z dumą witamy firmę HEINZ-GLAS w społeczności naszych klientów. System IFS Applications to rozwiązanie idealne, by pomóc firmie efektywnie zarządzać międzynarodowymi procesami biznesowymi i zapewnić ich przejrzystość na poziomie całej organizacji. Z niecierpliwością oczekujemy długiej i owocnej dla obu stron współpracy opartej na przyspieszeniu międzynarodowego rozwoju firmy HEINZ-GLAS i czerpaniu korzyści z transformacji cyfrowej.
Więcej informacji na temat wsparcia firmy IFS dla firm z branży produkcyjnej znajduje się pod adresem: www.ifsworld.com/corp/industries/industrial-manufacturing/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel