loading...

Ideal Group usprawnia i automatyzuje działanie swoich 15 firm dzięki IFS Applications 10

ifsRozwiązanie firmy IFS wesprze jeden z największych prywatnych konglomeratów w Sri Lance w udoskonaleniu działalności operacyjnej w obrębie całej grupy.
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Ideal Group, jeden z największych prywatnych konglomeratów w Sri Lance, zdecydował się na zakup IFS Applications™ 10. System będzie kluczowym elementem infrastruktury cyfrowej wspierającej działania firmy w różnych obszarach działalności, m.in. motoryzacji, usług z zakresu bezpieczeństwa, energii słonecznej oraz usług kurierskich.

Rozwiązanie firmy IFS umożliwi przedsiębiorstwu Ideal Group łatwe zintegrowanie wszystkich procesów biznesowych wśród należących do niego spółek zależnych. Poprzez wprowadzenie jednolitej, nowoczesnej platformy ERP firma będzie w stanie łatwiej realizować plany strategiczne. Jednocześnie uzyska lepszy wgląd w procesy, co usprawni podejmowanie decyzji biznesowych oraz udoskonali działalność operacyjną, by przedsiębiorstwo mogło lepiej reagować na zmiany rynkowe.

System IFS Applications pozwoli również firmie Ideal Group skutecznie zarządzać i zintegrować sprzedaż pojazdów, usług, części oraz inne działania w ramach centralnej platformy, która pozwoli na przekształcenie firmy i wykorzystanie jej pełnego potencjału.
Nasza firma doświadcza ogromnego wzrostu, co wymaga od nas zaangażowania najbardziej odpowiednich, najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu lepiej stawimy czoła wyzwaniom dzisiejszego rynku. Dlatego cieszy nas perspektywa współpracy z firmą IFS, bo wierzymy, że stanowi ona najlepszy środek do osiągnięcia naszych celów na przyszłość” – powiedział Nalin Welgama, prezes Ideal Group.
Aravinda de Silva, zastępca prezesa Ideal Group, dodał:
Błyskawiczny dostęp do danych i informacji jest w dzisiejszych czasach kluczowy. Jesteśmy świadomi znaczenia, jakie technologia odgrywa w organizacjach, takich jak nasza, i bardzo cieszą nas funkcjonalność oraz korzyści, jakie zapewnia oferowany system. Wierzymy, że dzięki tej inwestycji firma będzie mogła optymalnie wykorzystać swój kapitał oraz osiągać kolejne sukcesy.
Jayantha De Silva, prezes i dyrektor generalny IFS na Sri Lance, dodał:
Z przyjemnością przystępujemy do realizacji tego projektu wdrożeniowego we współpracy z Ideal Group. Jesteśmy przekonani, że wprowadzenie technologii firmy IFS przełoży się na podniesienie efektywności działań operacyjnych naszego klienta oraz zapewni mu większą przejrzystość i spójność działań. IFS w pełni rozumie wyzwania biznesowe związane z tak dużym wdrożeniem, a nasz zespół ma duże doświadczenie w obsłudze klientów działających w branży motoryzacyjnej. Nasza wiedza fachowa w połączeniu ze sprawdzonymi metodami pomoże nam dostarczyć rozwiązanie spełniające wysokie standardy Grupy.
Wdrożenie będzie przeprowadzone etapami i obejmie finanse, zarządzanie łańcuchem dostaw, serwis i remonty, interfejs IFS Lobby, zarządzanie dokumentacją oraz zarządzanie relacjami z klientami.

Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc organizacjom z sektora motoryzacyjnego znajduje się na stronie www.ifsworld.com/corp/industries/automotive/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel