loading...

IFS Applications zwiększa dynamikę ekspansji rynkowej trzech czołowych producentów ze Sri Lanki

ifsFirmy Cable Solutions Lanka, Prime Packaging Lanka i Quality Floors Lanka Ltd zwiększą swoją konkurencyjność dzięki systemowi IFS Applications.
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że trzy siostrzane firmy produkcyjne ze Sri Lanki — Cable Solutions Lanka, Prime Packaging Lanka oraz Quality Floors Lanka Ltd — zadecydowały o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9 jako korporacyjnego systemu do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP).

Firma Cable Solutions Lanka produkuje kable stosowane między innymi w branży komunikacyjnej i motoryzacyjnej, w produkcji oprzyrządowania, ogniw obciążnikowych i czujników, jak również w przemyśle rafineryjnym. Firma Prime Packaging Lanka oferuje klientom szeroką gamę produktów powiązanych z pakowaniem żywności i substancji chemicznych. Firma Quality Floor Lanka, jeden z wiodących na Sri Lance producentów materiałów posadzkowych, oferuje szeroki wybór wysokiej jakości posadzek do zastosowań przemysłowych i komercyjnych.

Wszystkie trzy firmy rozszerzają swoją działalność i dynamicznie się rozrastają. Aby wesprzeć działania związane z własnym rozwojem, firmy potrzebowały łatwego w obsłudze i umożliwiającego szybkie wdrożenie systemu ERP, który oferowałby szeroką funkcjonalność branżową, wspierającą rozszerzanie działań biznesowych.

Rozwiązanie firmy IFS umożliwi firmom osiągnięcie pełnego wglądu w przebieg krytycznych procesów i zapewni im kontrolę nad zapasami i kosztami, rejestrując jednocześnie wszelkie działania produkcyjne. Wdrożone komponenty obejmą między innymi planowanie potrzeb materiałowych, kosztorysowanie, zarządzanie jakością i ewidencję produkcji.
Wszystkie trzy firmy stawiają na dynamiczną ekspansję biznesową i przyszły wzrost, dlatego potrzebujemy rozwiązania ERP, które spełni nasze wymagania z zakresu efektywności procesów, dokładności danych i aktualizacji prowadzonych w czasie rzeczywistym. Dodatkowo zależy nam na rozwiązaniu, które będzie rosło wraz z nami” — mówi Pawan Tejwani, dyrektor zarządzający firm Cable Solutions Lanka, Prime Packaging Lanka i Quality Floors Lanka. „Firma IFS cieszy się nieposzlakowaną reputacją i jesteśmy przekonani, że IFS Applications to rozwiązanie, które wspomoże rozwój naszej działalności i zapewni nam osiągnięcie założonych celów.
Shiraz Lye, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu IFS dla obszaru Azji Południowej, powiedział:
Rozwijające się przedsiębiorstwa, takie jak Cable Solutions, Prime Packaging i Quality Floors, stają przed nie lada wyzwaniem: prowadzenie działań biznesowych w coraz bardziej konkurencyjnym i wymagającym środowisku rynkowym, dysponując ograniczonymi zasobami i ograniczonym personelem działu IT. System IFS Applications idealnie nadaje się do obsługi firm tego typu, ponieważ jest to światowej klasy rozwiązanie ERP, które oprócz łatwości obsługi zapewnia szeroką funkcjonalność z możliwością skalowania pod kątem wymagań biznesowych.
Więcej informacji na temat wsparcia firmy IFS dla firm z branży produkcyjnej znajduje się pod adresem: www.ifsworld.com/corp/industries/industrial-manufacturing/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel