loading...

IFS finalizuje nabycie firmy Mxi Technologies Ltd

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała o sfinalizowaniu zapowiadanego nabycia firmy Mxi Technologies Ltd („Mxi”).

Firma Mxi to wiodący dostawca zintegrowanego i inteligentnego oprogramowania do zarządzania remontami na potrzeby globalnej branży lotniczej. Używane w lotnictwie wojskowym i cywilnym, przez firmy remontowe i firmy z branży MRO (obsługa techniczna, naprawy i remonty) oraz wytwórców części oryginalnych (OEM) oprogramowanie firmy Mxi, jak również świadczone przez nią wsparcie i usługi będą kontynuowane w postaci najlepszego w swojej klasie rozwiązania. Oprogramowanie to zostanie również zintegrowane z systemem IFS Applications, tworząc kompleksowe rozwiązanie korporacyjne z zakresu zarządzania remontami.

Alastair Sorbie, prezes korporacji IFS, powiedział:
Cieszymy się z nabycia firmy Mxi. Firma IFS, nabywając firmę Mxi, ugruntowuje swoją pozycję wiodącego na świecie dostawcy rozwiązań do zarządzania remontami w branży lotniczej, kierowanych do firm z sektora lotnictwa wojskowego i cywilnego oraz z branży MRO i OEM. Cieszymy się na myśl o współpracy z zespołem Mxi, gdyż naszym wspólnym celem jest oferowanie realnej wartości biznesowej globalnym klientom z sektora lotnictwa i obrony.
Źródło: www.ifsworld.com

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel