loading...

IFS obchodzi 25 lat działalności w Polsce

ifsPo 25 latach obecności na polskim rynku firma IFS jest jednym z krajowych liderów w dziedzinie oprogramowania dla przedsiębiorstw z wielu branż, a z systemu IFS Applications™ korzysta ponad 52 000 użytkowników końcowych z polskich firm.


Polski oddział firmy IFS rozpoczął działalność w maju 1992 roku. Jego pierwszym klientem była Elektrownia Łaziska (teraz pod nazwą TAURON Wytwarzanie SA). W kolejnych latach baza klientów IFS szybko się poszerzała o firmy z różnych branż, w tym z sektora energetyki i użyteczności publicznej, produkcji przemysłowej i sektora konstrukcyjno-budowlanego. Obecnie baza klientów IFS w Polsce obejmuje ponad 250 firm, a liczba użytkowników systemu IFS Applications przekracza 52 000.

Według raportu IDC – Poland Enterprise Application Software Market 2016–2020 Forecast and 2015 Vendor Shares, firma IFS zajmowała trzecie miejsce wśród zagranicznych dostawców systemów ERP w Polsce w 2015 roku. Pod względem liczby użytkowanych licencji oprogramowania ERP przeznaczonego dla dużych przedsiębiorstw IFS zajmuje drugą pozycję na polskim rynku (źródło: DiS).

W późnych latach 90. firma IFS nawiązała współpracę z partnerami z Czech, Słowacji i Węgier. W roku 2000 powstały pierwsze oddziały IFS na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. Działalność firmy szybko się rozwijała i w 2001 roku powstała regionalna organizacja, z siedzibą w Warszawie, zarządzająca operacjami IFS w Europie Środkowo-Wschodniej. W kolejnych latach swoim zasięgiem objęła także firmy z Azji Centralnej. Obecnie firma IFS posiada oddziały na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Rosji i Wspólnoty Niepodległych Państw oraz Kazachstanu. Na terenie Turcji IFS prowadzi również działalność poprzez spółkę joint venture.

Firma IFS współpracuje także z partnerami na terenie Gruzji, Rumunii, Bułgarii, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny, Albanii, Macedonii i Kosowa. Baza klientów IFS dla całego regionu obejmuje ponad 700 przedsiębiorstw. Razem ze swoimi partnerami firma IFS prowadzi działalność w 21 krajach na terenie Europy Wschodniej i Azji Centralnej.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych dotychczasowych sukcesów. To, że od wielu lat wspieramy rozwój przedsiębiorstw działających w Polsce, jest dla nas powodem do dumy – powiedział Marcin Taranek, prezes IFS CEE & Poland. Z wieloma klientami współpracujemy od samego początku, systematycznie modernizując i poszerzając wykorzystywane przez nich rozwiązania, aby lepiej spełniały zmieniające się potrzeby biznesowe firmy. Bardzo cieszy nas zaufanie, jakim nas obdarzyli. Działalność IFS w Polsce i w całym regionie wciąż się rozwija, jest to też zasługa świetnej współpracy z naszymi partnerami.
Źródło: www.ifsworld.com

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel