loading...

IT PiAST dołącza do globalnej sieci IFS Partner Networ

ifsIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma IT PiAST, jeden z czołowych na polskim rynku integratorów systemów informatycznych, dołączyła do globalnej sieci IFS Partner Network. W ramach partnerstwa firma będzie oferować sprzedaż i wdrażanie systemu IFS Applications™ przedsiębiorstwom na polskim rynku.


Firma IT PiAST z siedzibą w Krakowie ma ponad 15 lat doświadczenia we wdrażaniu systemów wspomagających zarządzanie w polskich i międzynarodowych firmach. Jako partner IFS firma IT PiAST zapewni klientom kompleksową obsługę, począwszy od analizy przedwdrożeniowej i wdrożenia rozwiązania, po serwis posprzedażny oraz utrzymanie systemu.
W ciągu kikunastu ostatnich lat wdrożyliśmy z sukcesem kilkadziesiąt systemów ERP, w kraju i za granicą” — powiedział Rafał Maciejewski, prezes zarządu IT PiAST Sp. z o.o. „Dzięki partnerstwu z IFS możemy poszerzyć katalog naszych rozwiązań o dedykowany przedsiębiorstwom kompletny system ERP, charakteryzujący się dużą elastycznością i funkcjonalnością.
Marcin Taranek, prezes IFS na Europę Wschodnią i Azję Centralną dodał:
Z przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy z firmą IT PiAST, co dobrze wpisuje się w naszą długoterminową strategię rozwijania sieci partnerów biznesowych.
Więcej informacji na temat IFS Partner Network można znaleźć na stronie www.ifsworld.com/corp/partners/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel