loading...

Kaihong Flavor wybiera IFS Applications 9 w celu ujednolicenia działalności biznesowej

ifsUznany chiński dostawca dodatków do żywności zastąpi kilka niezintegrowanych systemów biznesowych jednolitym rozwiązaniem firmy IFS.


 
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Kaihong Flavor, jeden z liderów chińskiego rynku dodatków do żywności, wdroży system IFS Applications™ 9 w celu ulepszenia zarządzania danymi i zapewnienia pełnego wsparcia dynamicznie rozwijającej się działalności biznesowej. W pierwszej fazie wdrożone zostaną moduły obsługujące finanse, kadry, łańcuch dostaw, projekty i produkcję.

Z uwagi na coraz bardziej dynamiczną i coraz szerszą działalność na rynku krajowym i międzynarodowym firma Kaihong Flavor poszukiwała rozwiązania, które zastąpiłoby jej przestarzałe systemy biznesowe, nienadążające za strategicznym rozwojem firmy.

Niska efektywność i niespójne dane opóźniały działania rozwojowe przedsiębiorstwa. Po nieudanej próbie wdrożenia rozwiązania ERP oferowanego przez lokalnego chińskiego dostawcę firma Kaihong Flavor rozpoczęła poszukiwania sprawdzonego rozwiązania, które byłoby w stanie wesprzeć prowadzone przez firmę globalne działania. Po szczegółowej analizie dostępnych rozwiązań firma Kaihong Flavor wybrała system IFS Applications 9, ponieważ jest on w stanie ujednolicić jej systemy wewnętrzne, zwiększyć efektywność zarządzania i usprawnić kluczowe procesy biznesowe.
Cieszymy się z nawiązania współpracy z firmą IFS, dzięki której ujednolicimy nasze działania oraz zwiększymy produktywność” — powiedział Zhou Zhengguo, dyrektor generalny firmy Kaihong Flavor. „Już od dłuższego czasu chcieliśmy ucyfrowić nasze przedsiębiorstwo. IFS Applications to system, który nam to umożliwi, jednocześnie pozwalając nam skupić się na rozwoju firmy i ekspansji na rynki zagraniczne. Z pomocą zatrudnionej zewnętrznej firmy doradczej ustaliliśmy, że firma IFS posiada ponadprzeciętną wiedzę branżową i cieszy się uznaniem klientów. Dodatkowo firma posiada profesjonalny zespół konsultantów. Jesteśmy przekonani, że firma IFS jest odpowiednim partnerem, który wesprze nasz strategiczny rozwój nie tylko teraz, ale i w przyszłości.
Raymond Lam, dyrektor generalny IFS China, dodał:
Z dumą witamy firmę Kaihong Flavor w gronie naszych wieloletnich klientów z sektora produkcji procesowej. Z niecierpliwością czekamy na możliwość wsparcia firmy Kaihong Flavor w ujednoliceniu jej kluczowych procesów biznesowych i zwiększeniu jej efektywności operacyjnej za pomocą naszej wiedzy fachowej oraz doświadczenia branżowego.
Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc przedsiębiorstwom z sektora produkcji procesowej można znaleźć na stronie: www.ifsworld.com/corp/industries/process-manufacturing/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel