loading...

Klient IFS − Grupa Nowy Styl − Liderem Informatyki 2017

IFSJeden z największych w Europie producentów mebli biurowych nagrodzony za pomyślną integrację procesów na platformie IFS Applications.


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Grupa Nowy Styl zdobyła tytuł Lider Informatyki 2017 w kategorii „Przemysł” w konkursie zorganizowanym przez Computerworld Polska. Wyróżnienie zostało przyznane za zbudowanie platformy integrującej procesy oraz dane handlowe i operacyjne przy wykorzystaniu systemu IFS Applications™, która zapewniła zwiększenie efektywności działań oraz redukcję kosztów.

Konkurs Lider Informatyki organizowany przez redakcję magazynu Computerworld promuje przedsiębiorstwa i instytucje działające w Polsce, które w sposób innowacyjny i efektywny wykorzystują technologie ICT. W tegorocznej, 21. edycji konkursu jury wybrało finalistów w sześciu branżowych kategoriach. Wyniki konkursu ogłoszono podczas uroczystej gali, która odbyła się 21 września 2017 roku w Warszawie.

Grupa Nowy Styl zdobyła tytuł Lidera Informatyki 2017 w kategorii "Przemysł" za projekty cyfryzacji procesów handlowych, operacyjnych i logistycznych. Jurorzy wyróżnili przede wszystkim autorską platformę 3S wsparcia sprzedaży, której stworzenie było możliwe dzięki efektywnemu wykorzystaniu systemu IFS Applications. Implementacja rozwiązania usprawniła procesy przygotowania ofert, zarządzania cenami i danymi. Wśród nagrodzonych projektów była też integracja procesów spedycyjnych na rynku francuskim. System IFS Applications wykorzystano do stworzenia dedykowanej do wymiany komunikatów ze spedytorem szyny danych. W rezultacie utrzymano sprawność spedycji i dostaw produktów na rynek francuski pomimo zlikwidowania magazynu firmy we Francji.

Grupa Nowy Styl od kilkunastu lat używa systemu IFS Applications, rozszerzając zastosowanie rozwiązania w różnych obszarach funkcjonalnych zgodnie z rosnącymi potrzebami biznesowymi. IFS Applications wspomaga działania 2500 pracowników Grupy Nowy Styl w spółkach zależnych w Polsce, Francji, Niemczech, Czechach i na Słowacji.
Tytuł Computerworld Lider Informatyki 2017 w kategorii przemysł jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Cieszymy się, że nasze działania w ramach całej Grupy Nowy Styl zostały docenione przez jury konkursu” – powiedział Rafał Chwast, wiceprezes zarządu Grupy Nowy Styl. „Integracja biznesowa na platformie IFS Applications pomaga usprawnić kluczowe procesy i zwiększyć efektywność działań w naszej grupie.
Marcin Taranek, prezes zarządu IFS CEE, dodał:
Serdecznie gratulujemy Grupie Nowy Styl tytułu Lidera Informatyki Computerworld 2017. Grupa Nowy Styl jest naszym strategicznym klientem w Polsce w sektorze przemysłowym i jesteśmy dumni, że system IFS Applications ciągle wspiera rozwój działalności grupy w skali globalnej.
Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla sektora produkcji przemysłowej można znaleźć na stronie: http://www.ifsworld.com/corp/industries/industrial-manufacturing/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel