loading...

Lider branży konstrukcyjno-budowlanej — Sanken Overseas Pvt Ltd — stawia na IFS Applications 9

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Sanken Overseas (Pvt) Ltd, spółka zależna Sanken Construction Ltd, lankańskiego giganta z branży konstrukcyjno-budowlanej, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9 w celu zarządzania realizowanymi za granicą projektami konstrukcyjno-budowlanymi i operacjami.


 
Firma wybrała system IFS Applications, który zapewni jej dostęp do lepszej jakości informacji zarządczej i informacji dotyczących opłacalności projektów. System umożliwi lepsze zarządzanie stanami magazynowymi i kadrami, jak również zoptymalizuje współpracę z podwykonawcami.

Zakupione przez firmę Sanken Overseas (Pvt) Ltd rozwiązanie firmy IFS będzie obsługiwać finanse, łańcuch dostaw, zarządzanie projektami i zasobami ludzkimi. Będzie z niego korzystać 233 pracowników w rozsianych geograficznie oddziałach firmy w Sri Lance, na Malediwach, Seszelach, w Kenii, Ugandzie i Birmie.
Cieszymy się ze współpracy z firmą IFS i z niecierpliwością oczekujemy wdrożenia pełnego pakietu oprogramowania ERP” — powiedział B. B. Kulupana, dyrektor zarządzający/prezes firmy Sanken Overseas (Pvt) Ltd. „Gwałtowny rozwój naszych działań za granicą postawił przed nami wiele wyzwań związanych z zarządzaniem. Mamy nadzieję, że rozwiązanie firmy IFS wspomoże nas w wyjściu im naprzeciw i czerpaniu z nich korzyści, przekładając się na lepsze marże i większą rentowność.
Jayantha De Silva, prezes IFS Sri Lanka dodał:
Firma IFS ma na swoim koncie wiele sukcesów w branży konstrukcyjno-budowlanej na całym świecie. Z radością rozpoczynamy kolejną implementację, tym razem w firmie konstrukcyjno-budowlanej ze Sri Lanki. IFS Applications to przyjazny użytkownikowi i elastyczny system ERP i jestem pewien, że jego użytkownicy w firmie Sanken będą z niego bardzo zadowoleni. Razem z naszym zespołem doświadczonych konsultantów czekamy na pomyślne zakończenie kolejnego wdrożenia.
Źródło: www.ifsworld.com

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel