loading...

Największy kompleks elektrowni wodnych na Sri Lance wdraża system firmy IFS

ifsFirma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że kompleks elektrowni wodnych Mahaweli, należący do firmy Ceylon Electricity Board (CEB), wdrożył system IFS Applications™.


Firma IFS rozpoczęła proces wdrażania od elektrowni wodnych przy tamach Kotmale i Upper Kotmale w 2012 i 2013 roku. Po pomyślnym i szybkim wdrożeniu systemu IFS Applications w tych dwóch zakładach rozszerzono zastosowanie rozwiązania na sześć pozostałych elektrowni wodnych firmy znajdujących się w miejscowościach: Victoria, Randenigala, Rantambe, Ukuwela, Bowatenna i Nilambe.

Korzystając z systemu IFS Applications, kompleks elektrowni wodnych Mahaweli usprawni obsługę takich procesów, jak utrzymanie ruchu, zaopatrzenie, gospodarka magazynowa i zarządzanie dokumentacją.
Pomyślne wdrożenie systemu IFS Applications jest ważnym kamieniem milowym w rozwoju naszej firmy” — powiedział Sarath K Tilakaratna, zastępca dyrektora generalnego w firmie CEB. „Dzięki utworzeniu centralnego repozytorium informacji jest nam teraz dużo łatwiej usprawniać planowanie zasobów w naszej firmie, co w rezultacie umożliwia sprawną i wydajną pracę naszych zakładów.
Poorna Bandara, dyrektor generalny i dyrektor ds. konsultingowych w IFS South Asia dodał:
To ważny moment dla firmy IFS. Jesteśmy dumni z sukcesu kolejnego projektu ERP. We współpracy ze znakomitym zespołem projektowym firmy CEB pomogliśmy klientowi dostosować działalność jego przedsiębiorstwa i wdrożyć najlepsze praktyki biznesowe. Firma CEB jest ogromną instytucją w naszym kraju, dlatego szczególnie cieszy nas, że możemy wspierać jej rozwój oraz dążenia do zwiększenia skuteczności i wydajności. Dołożymy wszelkich starań, aby w kolejnych latach zapewniać firmie CEB solidne wsparcie partnerskie.
Więcej informacji na temat korzyści z wdrożenia rozwiązań firmy IFS dla firm z sektora energetyki i użyteczności publicznej znajduje się na stronie: www.ifsworld.com/en/industries/energy-and-utilities/.

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel