loading...

Rozwiązanie ERP firmy IFS działające w środowisku chmurowym ujednolici kluczowe procesy firmy Ocab

IFSSzwedzka firma Ocab, oferująca usługi serwisowe na terenie całego kraju, zyskała możliwość zarządzania danymi systemu ERP zarówno z poziomu firmowych komputerów, jak i urządzeń przenośnych — zwiększy to efektywność operacyjną firmy oraz podniesie poziom obsługi klienta.
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Ocab (wchodząca w skład grupy Oleter Group AS) będzie używać systemu IFS Applications™ 9, dzięki któremu ustandaryzuje procesy w obrębie całej organizacji i wyposaży techników serwisowych w zdalny dostęp do informacji o znaczeniu krytycznym.

Firma Ocab oferuje wysokiej jakości usługi z zakresu utrzymania czystości, osuszania, konserwacji oraz inspekcji nieruchomości komercyjnych i prywatnych. W pełni zintegrowane rozwiązanie umożliwi jej obsługę i optymalizację kluczowych procesów biznesowych, takich jak finanse, zarządzanie serwisem, kadry, łańcuch dostaw, mobilność oraz analityka biznesowa. Firma Ocab będzie korzystać z usługi IFS Managed Cloud w środowisku Microsoft Azure, będącej ekonomicznym i skalowalnym sposobem zarządzania pojedynczym systemem IFS Applications w środowisku chmurowym.

W kompleksowe rozwiązanie ERP zostanie wyposażonych ponad 400 użytkowników. Dzięki niemu będą oni mogli obsługiwać procesy firmowe począwszy od pojedynczych zleceń roboczych, kończąc na złożonych kontraktach serwisowo-remontowych i dużych projektach obejmujących kilka jednostek biznesowych i jednostek zależnych. Technicy serwisowi firmy zostaną wyposażeni w zaawansowane narzędzia do zarządzania zadaniami i zleceniami roboczymi z poziomu urządzeń przenośnych. Elastyczna i skalowalna architektura umożliwia dowolną konfigurację systemu bez konieczności jego dopasowania. Rozwiązanie umożliwi firmie Ocab korzystanie z dokładnych danych oraz precyzyjną kontrolę nad procesami biznesowymi; zapewni również wysoki poziom automatyzacji w obrębie całej organizacji, spinając w jeden system 50 lokalizacji rozsianych po całej Szwecji. System IFS Applications zastąpi kilka różnych rozwiązań ERP. Dzięki modułowej budowie i wysokiej jakości dokumentacji rozwiązanie firmy IFS jest łatwe w utrzymaniu i aktualizacji.
Przez ostatnie kilka lat firma Ocab dynamicznie się rozwinęła. System IFS Applications poprawi kontrolę nad prowadzonymi działaniami, a dzięki swojej ujednoliconej strukturze umożliwi zarządzanie procesami i zleceniami roboczymi obejmujące wszystkie obszary biznesowe firmy, jednocześnie zapewniając pełną mobilność naszego personelu i dostęp do danych z dowolnego miejsca — powiedziała Marie Freding, dyrektor finansowy grupy.
Jesteśmy dumni, mogąc powitać w gronie naszych klientów firmę Ocab. To dla nas wielki prestiż — powiedział Glenn Arnesen, prezes IFS Scandinavia. Dowodzi to skuteczności rozwiązania firmy IFS w obsłudze firm, które muszą szybko uzyskiwać dostęp do krytycznych danych z poziomu urządzeń przenośnych i nimi zarządzać.
Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla firm z branży serwisowej: http://www.ifsworld.com/corp/industries/service/

elastyczny erp

ELASTYCZNY SYSTEM ERP

ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) i EAM (Zarządzanie Majątkiem Przedsiębiorstwa), a także SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw), finanse, zarządzanie projektem i serwisem, a nawet złożona obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO). Można to wszystko obsługiwać za pomocą IFS Applications – zintegrowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw.
 

ifsglobalnielokalnie

GLOBALNE LECZ LOKALNE

IFS rozumie globalizację jako zmniejszanie dystansu. Dzięki solidnej wiedzy branżowej i uczestnictwie klientów w procesie rozwoju produktu, zawsze mamy aktualne informacje na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez globalne przedsiębiorstwo. A dzięki centrom wsparcia na całym świecie, pomoc jest zawsze pod ręką.
 

 

System ERP przyjazny dla użytkownika

System ERP IFS Applications — jeden produkt łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania z kompletnym pakietem oprogramowania o komponentowej architekturze. Dostępny na całym świecie system ERP IFS Applications jest złożony z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, które pomagają wychodzić naprzeciw zmianom technologicznym i biznesowym, pozwalając osiągnąć przewagę konkurencyjną.

PRODUKTY

Show Panel